Статті

Мій досвід водіння

написав Владислав

Ще на першому курсі я пішов в автошколу та отримав водійські права. З того часу пройшло майже 4 роки, а власного автомобіля так і нема. Проте нещодавно я протягом кількох днів був водієм не своєї, але машини.

Досвід у водінні в мене практично нульовий був. До автошколи я за рулем фактично і не був, а на практиці в автошколі кількість годин поїздок до смішного мала. Я вже не пам’ятаю точний норматив, але він дуже маленький, тому якщо відразу після отримання прав ви хочете сідати за руль, то краще додатково взяти ще надцять уроків у інструктора.

Збірна солянка

написав Владислав

Пройшло більше двох місяців з останньої публікації. Тягне на антирекорд, та що поробиш. Причин є багато, але найголовніша одна – тотальна зайнятість.

Вся правда про метлайфи, старлайфи, амвеї (відгук)

написав Владислав

Ще коли я починав свою діяльність в інтернеті, я відразу навчився розпізнавати так звані «лохотрони». Фактично, за всі роки мене на гроші (чи на працю) жодного разу не кинули. Та кілька років тому мене захотіли заагітувати в одну з компаній, які обіцяли крутезний заробіток. Почну з самого початку.

Як я собі новий смартфон вибирав

написав Владислав

Майже місяць тому вирішив, що мій LG L7II P713 трьохрічного віку вже не відповідає моїм вимогам. В середині 2015-го писав про стан своїх гаджетів і смартфон був хоч оббитий, але в нормі. Ще й хвалив його екран, який витримав кілька десятків падінь на різні тверді поверхні. І буквально через кілька місяців екран сам по собі тріснув.

День, коли я звільнився

написав Владислав

Ах, бувають же хороші дні. От і сьогодні я нарешті зробив те, що виношував уже кілька місяців. Одночасно працювати на двох роботах починало ставати все складніше, тому треба було робити вибір.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора