Статті

Попередні підсумки 2016 року

написав Третьосортний

Я давно не писав, а коли дійшло до справи – інших ідей, крім написання підсумку року вже 4 грудня, в мене не виявилося. Тож я постараюсь підсумувати головні події цього року, навряд чи в грудні ще станеться щось визначне.

Українські інтернет-магазини: великий контраст

написав Третьосортний

За останні кілька місяців я замовив трохи різної дрібідєні в двох найбільших інтернет-магазинах України, якщо не рахувати розетку.

Як відомо, після розетки за популярністю другим магазином є allo.ua. А третім із ще меншою часткою є f.ua (він же колишній фотос).

Мій досвід водіння

написав Третьосортний

Ще на першому курсі я пішов в автошколу та отримав водійські права. З того часу пройшло майже 4 роки, а власного автомобіля так і нема. Проте нещодавно я протягом кількох днів був водієм не своєї, але машини.

Досвід у водінні в мене практично нульовий був. До автошколи я за рулем фактично і не був, а на практиці в автошколі кількість годин поїздок до смішного мала. Я вже не пам’ятаю точний норматив, але він дуже маленький, тому якщо відразу після отримання прав ви хочете сідати за руль, то краще додатково взяти ще надцять уроків у інструктора.

Збірна солянка

написав Третьосортний

Пройшло більше двох місяців з останньої публікації. Тягне на антирекорд, та що поробиш. Причин є багато, але найголовніша одна – тотальна зайнятість.

Вся правда про метлайфи, старлайфи, амвеї (відгук)

написав Третьосортний

Ще коли я починав свою діяльність в інтернеті, я відразу навчився розпізнавати так звані «лохотрони». Фактично, за всі роки мене на гроші (чи на працю) жодного разу не кинули. Та кілька років тому мене захотіли заагітувати в одну з компаній, які обіцяли крутезний заробіток. Почну з самого початку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора