Статті

Збірна солянка

написав Владислав Мислінський

Пройшло більше двох місяців з останньої публікації. Тягне на антирекорд, та що поробиш. Причин є багато, але найголовніша одна – тотальна зайнятість.

Вся правда про метлайфи, старлайфи, амвеї (відгук)

написав Владислав Мислінський

Ще коли я починав свою діяльність в інтернеті, я відразу навчився розпізнавати так звані «лохотрони». Фактично, за всі роки мене на гроші (чи на працю) жодного разу не кинули. Та кілька років тому мене захотіли заагітувати в одну з компаній, які обіцяли крутезний заробіток. Почну з самого початку.

Як я собі новий смартфон вибирав

написав Владислав Мислінський

Майже місяць тому вирішив, що мій LG L7II P713 трьохрічного віку вже не відповідає моїм вимогам. В середині 2015-го писав про стан своїх гаджетів і смартфон був хоч оббитий, але в нормі. Ще й хвалив його екран, який витримав кілька десятків падінь на різні тверді поверхні. І буквально через кілька місяців екран сам по собі тріснув.

День, коли я звільнився

написав Владислав Мислінський

Ах, бувають же хороші дні. От і сьогодні я нарешті зробив те, що виношував уже кілька місяців. Одночасно працювати на двох роботах починало ставати все складніше, тому треба було робити вибір.

Полюбив баскетбол...знову

написав Владислав Мислінський

Колись писав про своє спортивне минуле – за часів школи грав баскетбол. Потім був змушений кинути через травму коліна. Кинув не тільки грати в баскетбол загалом, але й вболівати за нашу місцеву «Говерлу», хоч я був свідком її трансформації в команду пристойного рівня.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора