Статті

Завершення епопеї з СБУ та NIC.UA

написав Третьосортний

Як вже я писав, 7 квітня сбу-шники прийшли і забрали всі сервери компанії nic.ua. Причин і наслідків справді є дуже багато і можна розписати про це надцять сторінок, але я намагатимусь все описати коротко і лаконічно.

Нова GTA, форсажик і махіна

написав Третьосортний

Цілком прогнозовано виявилося, що епопея з СБУ і серверами затягнеться. Тож від 7 квітня жодних зрушень нема. Ну а в мене зате тепер набагато більше вільного часу – така собі творча відпустка.

Епопея з СБУ та NIC.UA

написав Третьосортний

Загалом від дня ікс пройшло уже два дні, але пишу тільки зараз. 7 квітня СБУ завітало в гості до компанії nic.ua і забрало собі усі сервери на підставі того, що начебто на тих серверах були розміщені сепаратистські сайти.

Все би нічого, але по факту тих сайтів там фізично навіть не було. З 5 сайтів тільки три домени були зареєстровані безпосередньо вищезгаданою компанією, при цьому хостингові послуги цим сайтам не надавалися. Навіщо забирати тоді сервери – загадка навіть для третьокласників.

Недоліки денної форми навчання

написав Третьосортний

Апокаліптичний 2012-ий рік ознаменувався зовсім не катаклізмами, а моїм вступом в університет. Спочатку було весело й прикольно, а потім настала… штольня. Трохи про особливості студентського життя далі.

Збацав собі сайт-візитку

написав Третьосортний

 

владислав.укр

Рік тому в перший же день реєстрації чисто українського домену .УКР вхопив собі два фйні домени. На одному домені на початку осені вклепав автомобільний сайт, але так як зараз ця галузь в Україні в дикій кризі, то сайт я шось трохи закинув. А другий домен я використав тільки зараз.

Не всі понеділки погані

написав Третьосортний

Загалом так – після вихідних потрібно знову рано встати, щось вивчити/зробити і отримати безліч головного болю. Але хіба у вас не було такого, що от наче понеділок, але насправді по відчуттях як п’ятниця?


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора