Статті

Мінуси життя в Івано-Франківську

написав Владислав Мислінський

Майже 5 років тому я написав в цьому блозі статтю, в якій описував переваги життя в Івано-Франківську. Я вказав і деякі мінуси, але то була фактично лайт-версія, бо сьогодні в мене є настрій розписати весь той негатив, який може отримати будь-хто, хто вирішить переселитися в це місто. Тому готуйтеся до лонгріду.

Бізнес, з яким явно щось не так - або відгук про хостинг NIC.UA

написав Владислав Мислінський

Хостинг від НІК.ЮА (nic.ua), справедливий відгук про який я зараз напишу, був фактично першим моїм платним хостингом ще в далекому 2011-му році. Тоді в мене було лише кілька сайтів, тому й суттєвих вимог до хостинг-провайдера я не ставив. Більш-менш низька ціна, зрозуміла адмінка - що ж ще потрібно? А як виявилося, ще дуже багато речей.

Попередні підсумки 2016 року

написав Владислав Мислінський

Я давно не писав, а коли дійшло до справи – інших ідей, крім написання підсумку року вже 4 грудня, в мене не виявилося. Тож я постараюсь підсумувати головні події цього року, навряд чи в грудні ще станеться щось визначне.

Українські інтернет-магазини: великий контраст

написав Владислав Мислінський

За останні кілька місяців я замовив трохи різної дрібідєні в двох найбільших інтернет-магазинах України, якщо не рахувати розетку.

Як відомо, після розетки за популярністю другим магазином є allo.ua. А третім із ще меншою часткою є f.ua (він же колишній фотос).

Мій досвід водіння

написав Владислав Мислінський

Ще на першому курсі я пішов в автошколу та отримав водійські права. З того часу пройшло майже 4 роки, а власного автомобіля так і нема. Проте нещодавно я протягом кількох днів був водієм не своєї, але машини.

Досвід у водінні в мене практично нульовий був. До автошколи я за рулем фактично і не був, а на практиці в автошколі кількість годин поїздок до смішного мала. Я вже не пам’ятаю точний норматив, але він дуже маленький, тому якщо відразу після отримання прав ви хочете сідати за руль, то краще додатково взяти ще надцять уроків у інструктора.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора