Статті

Нідерланди: друга країна та концерт Емінема

написав Третьосортний

Як я вже писав в статті про Німеччину, основною ціллю мого цьогорічного туризму був концерт Емінема в Нідерландах. Тому після “тренувальних” першої подорожі за кордон та першого польоту — посеред спекотного липня ми вирушили в країну тюльпанів, марихуани та проституток.

Німеччина: перша країна та політ

написав Третьосортний

Окей. Почну з того, що після дуже напруженого та насиченого 2017-го року мені хотілося в 2018-ому році банально відпочити. Тобто облаштуватися собі у власній квартирі, виховувати котів і пити пиво в трусах :) Але щось пішло не так...

Підсумки 2017-го року

написав Третьосортний

Сумна тенденція з кількості написаних матеріалів на цьому блозі ніяк не співвідноситься з кількістю важливих та цікавих подій в моєму житті. Просто таке враження, що чим старішим я стаю, тим менше вільного часу. Але насправді це не зовсім так, просто вільний час витрачається на інші речі.

Мінуси життя в Івано-Франківську

написав Третьосортний

Майже 5 років тому я написав в цьому блозі статтю, в якій описував переваги життя в Івано-Франківську. Я вказав і деякі мінуси, але то була фактично лайт-версія, бо сьогодні в мене є настрій розписати весь той негатив, який може отримати будь-хто, хто вирішить переселитися в це місто. Тому готуйтеся до лонгріду.

Бізнес, з яким явно щось не так - або відгук про хостинг NIC.UA

написав Третьосортний

Хостинг від НІК.ЮА (nic.ua), справедливий відгук про який я зараз напишу, був фактично першим моїм платним хостингом ще в далекому 2011-му році. Тоді в мене було лише кілька сайтів, тому й суттєвих вимог до хостинг-провайдера я не ставив. Більш-менш низька ціна, зрозуміла адмінка - що ж ще потрібно? А як виявилося, ще дуже багато речей.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора