11 способів владнати ситуацію в світі

  • Переглядів: 1436

Насправді достатньо перестати вірити заголовкам. Ви (спойлер) не знайдете в цій статті 11 способів владнати ситуацію в світі, бо їх не існує в принципі. Світ - штука така, яка владнає себе сама. І можна скільки завгодно звинувачувати 2020 рік в усіх піздєцах, але це всього-на-всього ні в чому не винний проміжок часу. Дуже сумнівно, що людству зараз загрожує глобальне вимирання та апокаліпсис, якими так марять в сучасних фільмах, серіалах та іграх. Тоді в чому проблема? Невже в наших головах?

Одного осіннього ранку я вистрелив собі в голову з двостволки. Світ перестав існувати? Для мене - так. Для тебе - так. Бо ти - породження хворої уяви, яке тепер стікає кривавими шматками зі стін. А чи був сенс? А яка різниця? Я просто складу свій психологічний портрет, видрукую на а4 і спалю разом з собою. Напрочуд тупо.

Яка унила писанина. Давайте не будем. Ок, я просто відволікся.

Якщо конструктивно, то 2020-ий мені подобається. Це як 2007-ий, але навпаки. Присмак безповоротності, страждань і блювоти. Що може бути краще? Люди і далі намагаються відволікатися, але цього разу - посиленими темпами. Зупини рандомну людину на вулиці з питаннями "куди йдеш?" і отримай "йди нахєр" у відповідь. Бо нікуди вона не йде. А ти дойобуєш з незручними питаннями. Охолонь.

І запиваючи шум вітру екзотичним вином я продовжую абстрагуватися від себе, від тебе і від тупорилих запитань, на які немає відповідей.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора