Тепер я заручений

Написано в Інше
  • Переглядів: 4353

Так сі стало, що 2016 рік почався з того, що я змінив свій статус з безнадійного холостяка на майже одруженого чоловіка. Та цьому передувало 1,5 роки спільного проживання, тому вважаю, що цей крок є наступним.

Ніколи не розумів і не зрозумію людей, які одружуються, проживши разом лише кілька тижнів/місяців, або взагалі тих, які тільки зустрічалися (навіть якщо кілька років). Ти маєш зрозуміти чи підходить тобі ця людина в побуті, чи можеш ти миритися з її косяками, боротися зі своїми косяками. Також за довший період можна побачити поведінку людини в різних життєвих ситуаціях, проаналізувати і зрозуміти твоє воно чи ні.

Треба також чітко усвідомлювати, що від тебе самого залежить 50% стосунків і тому не можна пускати все на самоплив. Потрібно спокійно розбиратися в різних конфліктних ситуаціях, обговорювати плани на майбутнє, йти на компроміси. І тоді можна прожити з коханою людиною до кінця своїх днів.

Коментарі   
vigner@yandex.ua
# [email protected] 10.01.2016, 17:58
Те. що спочатку треба разом пожити, це точно) Бо з власного досвіду знаю, що зустрічатись то одне, а коли жити разом - випливають невідомі раніше риси і все не настільки солодким вже здається :-D
З мене вистачило, до сімейного життя я ще не готовий :-D
Скарга
Третьосортний
# Третьосортний 10.01.2016, 18:03
Та й правильно :-) Поки не знайдеться саме та, нема чого кудись взагалі спішити.
Скарга

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора