Статті

Літо буде важким…

написав Владислав

Не писав давно, а тепер видалась вільна хвилина. Багато всілякої фігні навалилося одночасно і якось постійно не до блогу. Будемо трошки реабілітовуватись, бо подій багато, а коментарів мало.

Яндекс далі закручує гайки

написав Владислав

Є собі на світі один пошуковик, який вирішив, що йому мало грошей. Здається, при зростаючій популярності треба йти шляхом Google – поступово доводити все до пуття, але в Яндексі вирішили, що це занадто просто і почали робити несусвітні дурниці.

Шалений Макс: дорога люті - фільм, в якому не хочеться нічого змінити

написав Владислав

Якось так трапляється, що на хороші фільми я потрапляю спонтанно. Тобто я взагалі не чекав роками фільм, навіть не знав, що його будуть знімати. Так було з «Гравітацією» в 2013 році, так було з «Загубленою» і «Інтерстелларом» в 2014 році, а 2015 рік відкривається «Шаленим Максом».

Невелика пауза

написав Владислав

Не писав нічого 17 днів. Ніби й міг виділити трохи часу для написання, але за цей період був затяжний приступ ліні. Навалилось багато справ, емоцій і нервів.

Завершення епопеї з СБУ та NIC.UA

написав Владислав

Як вже я писав, 7 квітня сбу-шники прийшли і забрали всі сервери компанії nic.ua. Причин і наслідків справді є дуже багато і можна розписати про це надцять сторінок, але я намагатимусь все описати коротко і лаконічно.

Нова GTA, форсажик і махіна

написав Владислав

Цілком прогнозовано виявилося, що епопея з СБУ і серверами затягнеться. Тож від 7 квітня жодних зрушень нема. Ну а в мене зате тепер набагато більше вільного часу – така собі творча відпустка.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора