Статті

Чергова водичка

написав Третьосортний

Вчора був чи не найспекотніший день з усіх, які я пам’ятаю. Померти хотілося особливо яскраво. Сьогодні вже пролився дощ і наче полегшало, хоча все рівно душно.

Особливості національного шахрайства

написав Третьосортний

Росіяни теж не пасуть задніх в способах шахрайства :)

Пошук нової квартири для проживання став для нас захоплюючою пригодою з погонями, перестрілками, шахрайством і дивними людьми.

Врешті, за два тижні ми таки знайшли квартиру, в яку і заселимось в середині липня. А тим часом хочу описати вид шахрайства, з яким мені довелося зіштовхнутись.

Літо буде важким…

написав Третьосортний

Не писав давно, а тепер видалась вільна хвилина. Багато всілякої фігні навалилося одночасно і якось постійно не до блогу. Будемо трошки реабілітовуватись, бо подій багато, а коментарів мало.

Яндекс далі закручує гайки

написав Третьосортний

Є собі на світі один пошуковик, який вирішив, що йому мало грошей. Здається, при зростаючій популярності треба йти шляхом Google – поступово доводити все до пуття, але в Яндексі вирішили, що це занадто просто і почали робити несусвітні дурниці.

Шалений Макс: дорога люті - фільм, в якому не хочеться нічого змінити

написав Третьосортний

Якось так трапляється, що на хороші фільми я потрапляю спонтанно. Тобто я взагалі не чекав роками фільм, навіть не знав, що його будуть знімати. Так було з «Гравітацією» в 2013 році, так було з «Загубленою» і «Інтерстелларом» в 2014 році, а 2015 рік відкривається «Шаленим Максом».

Невелика пауза

написав Третьосортний

Не писав нічого 17 днів. Ніби й міг виділити трохи часу для написання, але за цей період був затяжний приступ ліні. Навалилось багато справ, емоцій і нервів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора