Головні весільні традиції, без яких не буде свята

  • Переглядів: 71

Ресторан, природа, аеропорт, метро - як тільки ми не старіємо, ми зробимо свій незабутній відпочинок несхожим на інші!


Вибирати вбрання, аксесуари для весілля https://vizzara.com.ua/uk/, локації, ведучого церемонії (можна вже), букети, листівки для гостей - власне, все важливо в день весілля. І кожна дівчина з дитинства мріяла, щоб її весілля було самим незвичайним. При цьому в кінцевому підсумку всі наречені відповідають одному і тому ж стандартному набору: седан (або кабріолет, або чайка), ЗАГС, «п'янка», медовий місяць. Все частіше до цієї стандартної серії додається весілля, але навіть цей процес не відрізняє ваше свято від інших. Традиції наших предків, які можуть розфарбувати будь-яке весілля, абсолютно незаслужено забуті.


Викуп нареченої


Ця традиція є сучасним набором кількох елементів традиційного весілля. Витоки цієї традиції лежать в процесі забирання дочки у рідних і друзів. З дня весілля молода переходила в сім'ю чоловіка, переставала ходити на дівочі зустрічі, а рідні та друзі молодої хотіли бути впевненими, що молода буде щаслива. І, звичайно, мої друзі хотіли трохи підняти собі настрій. Викуп базується на кількох елементах: представлення нареченого, представлення нареченої та штучний торг. 

400-091_7863-bu.jpg

Весільна церемонія

Несправедливо забута традиція, яка перетворилася на ритуальне знайомство батьків нареченого з батьками нареченої. Запросіть друзів, підготуйте батьків, навіть якщо ви живете з нареченим і розлучаєтеся з батьками, подаруйте собі додаткову відпустку у житті, з'їздивши разом з коханим до батьків на Батьківщину. Наприклад, в Іспанії під час сватання друг нареченого співав під вікном нареченої пісню про достоїнства нареченого. Якщо наречена вважала пісню вдалою, а чесноти були справді чудовими, вона відчиняла двері. Якщо ні, то ні. Виберіть свою улюблену традицію та втіліть її в життя. Свята зближують людей.

Сукня

Вбрання нареченої – найбагатший традиційний одяг, який передається з покоління в покоління від матері до доньки, саме через свою ціну. Наші предки вважали, що весілля - це найважливіша зміна в житті жінки, тому його потрібно провести з честю і при повному «параді», саме тому здавна ввожали, що має бути пишне біле весілля https://vizzara.com.ua/uk/nabor-svadebnye-ideal-57892.html. До речі, прикраси на сукні були не декоративні, а захисні, решта цього святкового оберегу – голки, якими наречені проколюють спідниці. Більшість сучасних наречених виходять заміж в орендованих сукнях, а це означає, що вони намагаються використовувати всю чужу енергію і в принципі не хочуть витрачати зайві «копійки» на свою сім'ю і долю. Весільна сукня - це індивідуальність не тільки нареченої, а й її родини.Тому дорогі наречені часто задаються питанням, чи варто брати сукню напрокат, чи варто брати напрокат чужу долю, чи краще зшити свою?

Набор свадебный Ideal

«Маленькі» традиції

Більшість наречених дражнять бабусі рушниками, матері іконами, свічками на вінчання https://vizzara.com.ua/uk/dir_svechi_podsvechniki/, плетеними віночками та потребою з’їсти коровай, але наші предки були набагато чуйнішими до навколишнього світу і вміли спілкуватися з ним через такі маленькі ритуали та традиції. Весілля, як вже казавалося раніше, це перехід, найважливіший перехід у житті жінки і для того, щоб вона, жінка, була щаслива, і всі ці ритуали існують. Так що повірте, рідні цими дрібницями не бажають вам зла, навпаки. Тож сприймайте ці ритуали з радістю та розумінням – ваш шлюб благословенний, як і ви.

400-041_vf1z-bc_spry-ka.jpg


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора