Компанії Google загрожує штраф 3 мільярди євро

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 799

Агентство Reuters, посилаючись на британські ЗМІ, повідомило про те, що Євросоюз оголосив про намір примусу компанії Google змінити пошукову видачу. Хоакін Альмунія озвучив з цього приводу свою думку - Google користуючись своїм домінуючим становищем на пошуковому ринку, витягує надприбутки, монетизуючи пошук.

Євросоюз кілька років підозрює компанію Google в тому, що вона становить недобросовісну конкуренцію. Незважаючи на те, що дане розслідування ще не завершено і при тому, що Федеральна торгова комісія США, провівши розслідування відносно компанії, не виявила порушень антимонопольних правил, у Євросоюзі все ж вважають, що домінуюче становище компанії Google, частка інтернет-пошуку якої в Європі становить 90%, робить інтернет-корпорацію агресивної монополією.

Друзі сайту: саме 41 здесь ви можете отримати кваліфіковану допомогу в просуванні вашого сайту в пошукових системах для залучення цільових відвідувачів!

Європейці заявляють, що дане розслідування не належить до пошукових алгоритмах Google, і визнають їх комерційною таємницею, зосереджуючись тільки на представлення та просування результатів пошуку. При відмові підпорядкування вимогам Брюсселя, найбільша інтернет-корпорація може отримати штраф у 3 мільярди євро.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора