Статті

Як перетворити гараж в комфортабельне житло

написав Третьосортний

Взагалі, в заголовку писало "Якщо немає грошей на квартиру" і показано витвір якогось француза. Зрозуміло, що переобладнати гараж з цінами на квартири у Франції можливо й вигідніше, ніж купувати квартиру, проте в Україні на такий люкс-гараж пішло б значно більше грошей, ніж на готову квартиру.

Земельні війни

написав Третьосортний

Ніколи не вважав сільськогосподарську галузь чимось дуже цікавим, проте відколи почав працювати в цій сфері – думка трохи змінилася.

Для початку варто сказати, що юридичні знання мої наразі дозволяють тільки зрозуміти всю недолугість вітчизняного земельного законодавства. Тонни бюрократії, яким не видно кінця-краю, хіба так можна працювати в 21 столітті? Виявляється, можна.

5 проблисків надії на ситуацію в країні

написав Третьосортний

З усієї заварушки в Україні пройшло повноцінних 20 місяців. Проблем весь цей час на владу звалилося просто безліч. Війна, купа боргів і зміна влади – хіба хтось бачив якесь світло в кінці тунелю?

Дім-робота-дім

написав Третьосортний

Всім відома така схема життя. Всі думають, що так треба робити до скону і чекати мирно на пенсію. Хоча більшість людей негативно відноситься до такого способу життя, більшість так і живуть.

Моя техніка VS Час

написав Третьосортний

Гаджети неабияк допомагають мені в роботі і навчанні. Я колись писав огляди всього нового, що купляв. Та це лише початкові враження, а тепер я хочу описати як та чи інша техніка поводить себе через значний відрізок часу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора