Статті

5 проблисків надії на ситуацію в країні

написав Владислав

З усієї заварушки в Україні пройшло повноцінних 20 місяців. Проблем весь цей час на владу звалилося просто безліч. Війна, купа боргів і зміна влади – хіба хтось бачив якесь світло в кінці тунелю?

Дім-робота-дім

написав Владислав

Всім відома така схема життя. Всі думають, що так треба робити до скону і чекати мирно на пенсію. Хоча більшість людей негативно відноситься до такого способу життя, більшість так і живуть.

Моя техніка VS Час

написав Владислав

Гаджети неабияк допомагають мені в роботі і навчанні. Я колись писав огляди всього нового, що купляв. Та це лише початкові враження, а тепер я хочу описати як та чи інша техніка поводить себе через значний відрізок часу.

Чергова водичка

написав Владислав

Вчора був чи не найспекотніший день з усіх, які я пам’ятаю. Померти хотілося особливо яскраво. Сьогодні вже пролився дощ і наче полегшало, хоча все рівно душно.

Особливості національного шахрайства

написав Владислав

Росіяни теж не пасуть задніх в способах шахрайства :)

Пошук нової квартири для проживання став для нас захоплюючою пригодою з погонями, перестрілками, шахрайством і дивними людьми.

Врешті, за два тижні ми таки знайшли квартиру, в яку і заселимось в середині липня. А тим часом хочу описати вид шахрайства, з яким мені довелося зіштовхнутись.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора