Статті

Як розпізнати куплені відгуки?

написав Третьосортний

Так вже склалося, що я дуже прискіпливо підходжу до вибору будь-чого. Особливо, якщо це техніка. Та ви можете перечитати тонни оглядів і технічних характеристик, проте без справжніх відгуків користувачів можна сильно лоханутися. Це стосується взагалі всіх сфер - вибір стоматолога, готелю для відпочинку, нового провайдера і так далі.

11 способів владнати ситуацію в світі

написав Третьосортний

Насправді достатньо перестати вірити заголовкам. Ви (спойлер) не знайдете в цій статті 11 способів владнати ситуацію в світі, бо їх не існує в принципі. Світ - штука така, яка владнає себе сама. І можна скільки завгодно звинувачувати 2020 рік в усіх піздєцах, але це всього-на-всього ні в чому не винний проміжок часу. Дуже сумнівно, що людству зараз загрожує глобальне вимирання та апокаліпсис, якими так марять в сучасних фільмах, серіалах та іграх. Тоді в чому проблема? Невже в наших головах?

І де ваші подорожі тепер?

написав Третьосортний

Цю статтю я писав ще в кінці 2018 року, але якось ніяк руки не доходили опублікувати. І ось яка чудова нагода, ще й по тематиці підходить. Залишу оригінал (де ще ніхто не підозрював про коронавірус і відповідні наслідки), а потім вже допишу з контексту сьогодення. Поїхали.

Тупість і правильність думок

написав Третьосортний

Як то кажуть - є дві думки: моя і невірна. Кожен вважає свій світогляд безумовним, а досвід - беззаперечним. І якщо хтось чи щось почне спростовувати цю ідилію - все, блять, сістем ерор. Розриви шаблонів, смерть стереотипів, зіткнення галактик.

Прикол в чому

написав Третьосортний

Прикол в тому, що кожна жаба буде хвалити своє болото. Незалежно від того, чи болото наше, чи болото чуже. Ти ніколи не дізнаєшся в чому прикол, поки не відслідкуєш всі фінансові потоки. Бо хто буде на добровільній основі щось пропагувати - ніт, це пиздьош і провокація.

Підсумки підсумків

написав Третьосортний

Стенд-елоун платформи здохли, чи тільки моя? Норм, так заповідає веб 3.0 - інтернет монополізований, ви маєте бути одиничкою в статистиці не в рандомного чувака на блозі, а на безуособленій платформі, якою керують тисячі. Зате там завжди буде зворотній зв'язок, а про деталі подбають умовні індуси.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора