Статті

І де ваші подорожі тепер?

написав Владислав

Цю статтю я писав ще в кінці 2018 року, але якось ніяк руки не доходили опублікувати. І ось яка чудова нагода, ще й по тематиці підходить. Залишу оригінал (де ще ніхто не підозрював про коронавірус і відповідні наслідки), а потім вже допишу з контексту сьогодення. Поїхали.

Тупість і правильність думок

написав Владислав

Як то кажуть - є дві думки: моя і невірна. Кожен вважає свій світогляд безумовним, а досвід - беззаперечним. І якщо хтось чи щось почне спростовувати цю ідилію - все, блять, сістем ерор. Розриви шаблонів, смерть стереотипів, зіткнення галактик.

Прикол в чому

написав Владислав

Прикол в тому, що кожна жаба буде хвалити своє болото. Незалежно від того, чи болото наше, чи болото чуже. Ти ніколи не дізнаєшся в чому прикол, поки не відслідкуєш всі фінансові потоки. Бо хто буде на добровільній основі щось пропагувати - ніт, це пиздьош і провокація.

Підсумки підсумків

написав Владислав

Стенд-елоун платформи здохли, чи тільки моя? Норм, так заповідає веб 3.0 - інтернет монополізований, ви маєте бути одиничкою в статистиці не в рандомного чувака на блозі, а на безуособленій платформі, якою керують тисячі. Зате там завжди буде зворотній зв'язок, а про деталі подбають умовні індуси.

Нідерланди: друга країна та концерт Емінема

написав Владислав

Як я вже писав в статті про Німеччину, основною ціллю мого цьогорічного туризму був концерт Емінема в Нідерландах. Тому після “тренувальних” першої подорожі за кордон та першого польоту — посеред спекотного липня ми вирушили в країну тюльпанів, марихуани та проституток.

Німеччина: перша країна та політ

написав Владислав

Окей. Почну з того, що після дуже напруженого та насиченого 2017-го року мені хотілося в 2018-ому році банально відпочити. Тобто облаштуватися собі у власній квартирі, виховувати котів і пити пиво в трусах :) Але щось пішло не так...


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора