Статті

Тупість і правильність думок

написав Владислав Мислінський

Як то кажуть - є дві думки: моя і невірна. Кожен вважає свій світогляд безумовним, а досвід - беззаперечним. І якщо хтось чи щось почне спростовувати цю ідилію - все, блять, сістем ерор. Розриви шаблонів, смерть стереотипів, зіткнення галактик.

Прикол в чому

написав Владислав Мислінський

Прикол в тому, що кожна жаба буде хвалити своє болото. Незалежно від того, чи болото наше, чи болото чуже. Ти ніколи не дізнаєшся в чому прикол, поки не відслідкуєш всі фінансові потоки. Бо хто буде на добровільній основі щось пропагувати - ніт, це пиздьош і провокація.

Підсумки підсумків

написав Владислав Мислінський

Стенд-елоун платформи здохли, чи тільки моя? Норм, так заповідає веб 3.0 - інтернет монополізований, ви маєте бути одиничкою в статистиці не в рандомного чувака на блозі, а на безуособленій платформі, якою керують тисячі. Зате там завжди буде зворотній зв'язок, а про деталі подбають умовні індуси.

Нідерланди: друга країна та концерт Емінема

написав Владислав Мислінський

Як я вже писав в статті про Німеччину, основною ціллю мого цьогорічного туризму був концерт Емінема в Нідерландах. Тому після “тренувальних” першої подорожі за кордон та першого польоту — посеред спекотного липня ми вирушили в країну тюльпанів, марихуани та проституток.

Німеччина: перша країна та політ

написав Владислав Мислінський

Окей. Почну з того, що після дуже напруженого та насиченого 2017-го року мені хотілося в 2018-ому році банально відпочити. Тобто облаштуватися собі у власній квартирі, виховувати котів і пити пиво в трусах :) Але щось пішло не так...

Підсумки 2017-го року

написав Владислав Мислінський

Сумна тенденція з кількості написаних матеріалів на цьому блозі ніяк не співвідноситься з кількістю важливих та цікавих подій в моєму житті. Просто таке враження, що чим старішим я стаю, тим менше вільного часу. Але насправді це не зовсім так, просто вільний час витрачається на інші речі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора