Компанія Apple дасть бій конкурентам

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1350

Нещодавно стало відомо, що в планах компанії Apple - випуск нового типу смартфонів відомої марки iPhone. При цьому, новинки будуть відрізнятися масштабністю дисплея. Як очікується, діагональ екрану становитиме 4,7 дюйма, а також 5,7 дюйма. Це дозволить Apple пересилити всю наростаючу конкуренцію з боку компанії Samsung, яка на сьогодні займає одну з лідируючих позицій на ринку смартфонів.

Вебмайстри вже починають у всю виконувати послугу розкручування сайту через рекламу, щоб просунути цю новинку в інтернеті. Нова версія під назвою iPhone 5 буде обладнана чотиридюймовим екраном. Це перша подібна реакція Apple на все зростаючу популярність гаджетів, оснащеними досить великими дисплеями. Нагадаємо, що колишня продукція цієї компанії мала діагональ екрану всього 3,5 дюйма. При цьому її головний конкурент Samsung став набирати популярність після виходу в світ Galaxy S4 з його п'ятидюймовим екраном, а також Galaxy Mega.

Зауважимо, що останній має декілька варіацій, які відрізняються між собою лише діагоналлю екрана. Це відповідно розміри в 5,8 дюйма і 6,3 дюйма. Дата передбачуваного випуску подібного гаджета поки не оголошується, а представники Apple і зовсім відмовляються коментувати що відбувається.

Що ж, будемо спостерігати за ситуацією на ринку смартфонів із цікавістю, адже від конкуренції виграють лише покупці.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити быстрые свидания - популярний в Америці спосіб знайомитись із протилежною статтю і цей спосіб починає набувати популярності в Україні. Знайдіть свою другу половинку!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора