Вибір коліматорного прицілу

  • Переглядів: 615

В епоху до-коліматорних прицілів були тільки приціли оптичні і звичайні відкриті прицільні пристосування.

В оптичні приціли треба було чітко вкластися в зброю, на певній відстані від окуляра в прицілі побачити марку (прицільну сітку), потім навести зброю на ціль, при цьому не змінюючи! Оптичного відстані від ока до окуляра (щоб сітку прицільну не втратити) .. Поєднати перехрестя з метою і потім зробити постріл. На це потрібен час і навик, точніше багато часу і великий досвід настрела, щоб вистрілити швидко і точно.

У відкритих прицільних пристосуваннях по-іншому. Ну ось, здавалося б, є мушка, планка. Бери, поєднуй - прицілюватися, що тут в принципі складного? Чим вони погані? Всі знають, треба спочатку поєднати прицільну планку (цілик) з мушкою (як правило «пеньком»), а вони на різній відстані (в різному фокусі для ока), треба сфокусуватися на мушці, потім на планці, поєднати їх, потім навести на ціль , потім ще раз перевірити фокусування, трохи помилився - і постріл влучним не назвеш. Завдання не з легких, вимагає часу, досвіду і кардинально її не вирішують...

Як його спростити?

Ось тут-то і народилася ідея прицілу зі швидкою, простий і точної наводкою. І тепер ім'я йому - коллиматорные прицелы, а коротше -колліматори. «Чарівна» штука «приціл коліматора» приходить на допомогу! Вже не треба поєднувати 3 предметів, які знаходяться на різній відстані: мета, мушку і планку. Тепер досить поєднати лише 2! Ті, хто взяв рушницю з прицілом коліматора в перший раз, характерно заявляють про простоту прицілювання. «Як у комп'ютерній грі»! І це дійсно так. Швидко і просто.

Все спростилося. Вкладатися не треба, поєднання цілини і мушки - в минулому. Побачив перехрестя, або точку (або коло з точкою, в залежності від моделі коллиматоров) переміщай зброю на ціль, навіть якщо вона швидко рухається (наведи центр прицільної сітки на ціль) - стріляй. Усе!!! Це виходить швидко! Іноді дуже швидко ... і це чудово працює на невеликих дистанціях, при обмеженому часі, наприклад загородних полюваннях, тактичній стрільбі.

Швидкість прицілювання в коліматорних прицілах скорочується до рівня м'язової моторики людини, до 0,3 секунди!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора