Статті

Як я собі новий смартфон вибирав

написав Третьосортний

Майже місяць тому вирішив, що мій LG L7II P713 трьохрічного віку вже не відповідає моїм вимогам. В середині 2015-го писав про стан своїх гаджетів і смартфон був хоч оббитий, але в нормі. Ще й хвалив його екран, який витримав кілька десятків падінь на різні тверді поверхні. І буквально через кілька місяців екран сам по собі тріснув.

День, коли я звільнився

написав Третьосортний

Ах, бувають же хороші дні. От і сьогодні я нарешті зробив те, що виношував уже кілька місяців. Одночасно працювати на двох роботах починало ставати все складніше, тому треба було робити вибір.

Полюбив баскетбол...знову

написав Третьосортний

Колись писав про своє спортивне минуле – за часів школи грав баскетбол. Потім був змушений кинути через травму коліна. Кинув не тільки грати в баскетбол загалом, але й вболівати за нашу місцеву «Говерлу», хоч я був свідком її трансформації в команду пристойного рівня.

Тепер я заручений

написав Третьосортний

Так сі стало, що 2016 рік почався з того, що я змінив свій статус з безнадійного холостяка на майже одруженого чоловіка. Та цьому передувало 1,5 роки спільного проживання, тому вважаю, що цей крок є наступним.

Підсумки 2015-го

написав Третьосортний

Пройшов черговий рік кабздєца. Кабздець зазвичай буває кожного року, проте таке враження, що він тільки наростає і нарощує свої сили. Буду бити підсумки 2015-го – року щастя і горя, безвиході і сподівань.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора