Фільми, які заставляють плакати

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 19106


Пригадав я щойно цікаву категорію фільмів - сумні фільми. Взагалі будь-який фільм щоб стати успішним, має викликати певні емоції. Сміх, страх, думки, захоплення - все це людям подобається. Отже, є певні фільми, які є дуже сумними.

Перший такий фільм - Зелена миля по роману Стівена Кінга. Історія про чарівника в обличчі великого хорошого негра афроамериканця. Фільм дуже пройнятий емоціями, заставляє задуматись, поспівчувати. Також цей фільм називають суто чоловічим фільмом, бо практично всі герої фільму - чоловіки. Ну мені фільм сподобався звичайно, але чогось не виникає бажання переглянути його ще раз. Певно я не дуже люблю, коли мене хочуть розчулити :)

Другий такий фільм - Хатіко. Що може бути зворушливішим за історію господаря та собаки, яка чекала його 9 років після його смерті? Фільм заснований на реальних подіях, з Річардом Гіром в головній ролі.

Третій фільм - Марлі і Я. Скажу так, це не такий сумний фільм, як попередні, але кінцівка справді розчулює, якщо ви дивились фільм повністю. Фільм сповнений якогось позитиву, радості життя...заставляє задуматись над усім, що ми маємо.

Ну ще частково фільм 7 душ з Вілом Смітом. Хоч я б не сказав, що він дуже розчулює, але кінцівка ефектна.

Тільки не говоріть мені про Титанік :) Фільм може і розчулює, проте суто дівчат. Є різниця між сопливими фільмами і сумними. Сопливі - Титанік і ще Пам"ятна прогулянка...і в основному всі фільми романтичні з якимось трагедіями. А сумні я вже привів в приклад вище.

Отже, якщо у вас підходящий настрій, ви завжди можете переглянути сумненький фільм і поспівчувати його героям :)

Коментарі   
Andriy
# Andriy 09.06.2012, 13:44
Перший і другий фільм дивився. Скажу чесно було трохи сумно, але не плакав. Хоча ні я дивився Хатіко давненько, коли був ще в школі то навіть трохи розчулив.
Скарга
sod100
# sod100 10.06.2012, 09:04
Усі ці 3 фільми дуже спобобалися і дійсно пробивають на сльозу. Додав би ще 3: Води слонам!,Пообіця й, що не закохаєшся,Лист и до Джульєти. Ці фільм теж дуже гарні, усім раджу подивитися.
Скарга
Олександр
# Олександр 10.06.2012, 14:24
Хатіко норм.
Все інше не настільки вражаюче..
Скарга
Олександр
# Олександр 10.06.2012, 14:25
Цитую sod100:
Усі ці 3 фільми дуже спобобалися і дійсно пробивають на сльозу. Додав би ще 3: Води слонам!,Пообіцяй, що не закохаєшся,Листи до Джульєти. Ці фільм теж дуже гарні, усім раджу подивитися.


Фільми гарні, але не більше того. Не шедеври)
Скарга

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора