Мільйон завантажень браузера від Яндекс

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 883

Нарешті, був представлений на загальний огляд новий інтернет браузер від компанії Яндекс. Цей продукт анонсувався вже давно, і про нього було відомо лише те, що перед розробниками поставлено складне завдання, створити продукт, який приверне до себе увагу, незважаючи на велику кількість іменитих конкурентів.

З цим завданням розробники успішно впоралися, так як за неповний місяць, що минув з дня оприлюднення, Яндекс-браузер був завантажений мільйон разів. Продукт зроблений на платформі популярного движка WebKit, завдяки чому завантажується він легко і невимушено, завантажується і відразу переправляє в пошук. Запит можна вводити в адресний рядок.

Пошук Яндекс-браузера так само, так само можна назвати особливим, так як він змінює колір під час введення даних. Звичайно, ж особливу увагу було приділено розробниками блокування шкідливих сторінок, причому відмовлятися від цієї послуги можна, але не рекомендується.

Якщо ви постійно використовуєте в роботі одні й ті ж сторінки, то їх ескізи будуть відображатися при відкритті кожної нової сторінки браузера, це позбавить вас від регулярного пошуку потрібних сайтів в папці Вибране.

Друзі сайту: можливо ви хочете більше дізнатися про яндекс директ для начинающих, якщо ви хочете почати роботу в цій системі та не дуже добре розбираєтесь у всіх тонкощах Директу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора