Яремче: короткі враження

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 15435

Так вже сталося, що всі мої подорожі не виходять за межі країни. Посидючий характер в купі з вічними пошуками грошей утворюють не надто частий відпочинок і в межах країни.

 

Та от замість перегляду всіляких дебільних відтінків (мої співчуття тим, хто не по своїй волі таки втрапив на фільм), ми з моєю дівчиною вирішили поїхати на вихідні в Яремче.

В Яремчі я був кілька років тому з групою, але все моє знайомство з містом обмежилося автостанцією. Як виявилося, місто доволі таки непогане. Хороше таке курортне містечко з безліччю «панаєхавших» російськомовних.

Маючи непогані заробітки кожного зимового та літнього сезону місцеві жителі все-таки не надто дбають про власне місто. Серед хмари різних котеджів, віл та готелів не зроблена нормальна асфальтована дорога. Тож довелося ходити по багнюці. Правда так не всюди – в деяких відпочинкових районах дорога таки зроблена.

Що сподобалось – буквально через кожні 30-40 метрів всюди в місті є смітники. Не сказав би, що чистота в придорожніх зонах ідеальна, але не набагато гірше, ніж у Франківську.

Водоспад зимою виглядає гарно, хоч і поховав під собою вже не один труп, зокрема недолугих дітей. Ну а «нєфігшастать». Простий міст над водоспадом чомусь перетворили на міст закоханих і завішали його колодками.

Ще один пункт в Яремчі – міні зоопарк. Йшли ми до нього далеченько, але воно того варте. Особливо сподобалась закумарена сова, пофігістичний орел і граційні олені. До речі, всі звірі більш-менш вгодовані, тобто я б не сказав, що для них там погані умови. Дикі кабани взагалі здивували неочікуваним талантом – вони завмирали перед туристами. Не дуже зрозуміло навіщо вони це роблять, але ми спочатку подумали, що то манекени.

Заклади харчування в місті без зайвого франківського пафосу, проте ціни на рівні наших. В багатьох закладах не було вай-фай, що великий мінус. Взагалі і до нашого номеру сигнал не доходив, хоч на сайті вілли вай-фай вказаний, проте в цьому випадку навіть краще – все-таки приїхали відпочивати, а не сидіти в мережі.

В центрі міста є одна закинута будівля. Просто в центрі при центральній дорозі, а за 20 метрів від неї – інша будівля, вся в офісах. Контраст дивний – невже не можуть відремонтувати і віддати для малого бізнесу? Як таких грандіозних споруд в місті й нема, не рахуючи, звичайно, величезної церкви. Хоч я й не фанат церков по раціональних причинах, проте сама будівля з архітектурної точки зору мені сподобалася.

Загалом Яремче справляє хороше враження і придатне для відпочинку як зимою, так і літом. Фотографій я багато не робив, бо не люблю на холоді витягати руки із кишень, проте фоткати там є що.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора