Полюбив баскетбол...знову

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 2138

Колись писав про своє спортивне минуле – за часів школи грав баскетбол. Потім був змушений кинути через травму коліна. Кинув не тільки грати в баскетбол загалом, але й вболівати за нашу місцеву «Говерлу», хоч я був свідком її трансформації в команду пристойного рівня.

З новинами клубу був ознайомлений досить віддалено – знав, що минулий сезон команда виступала дуже навіть добре, проте через фінансові складнощі була загроза взагалі зникнення «Говерли».

Та гроші протягом літа знайшли і з новими силами почалося відродження Івано-Франківського баскетболу.

Через завантаженість на роботі я протягом осені й теоретично часу не мав на таке дозвілля, тому спонтанно я вирішив відвідати їх чергову гру в Суперлізі вже в грудні. Принаймні було цікаво подивитися хто грає.

Хоч ту гру «Говерла» і програла, проте емоції я отримав чудові – мабуть саме цього мені не вистачало багато років. Я знову згадав як любив колись баскетбол за його динаміку, видовищність, цікаві правила і групи підтримки. Навіть на одну групу підтримки дивитися цікавіше, ніж на футбол чи інший вид спорту.

Також я дізнався, що теперішній головний тренер «Говерли» - це людина, яка тренувала колись і мене.

Ну а гравцями цього сезону я не надто задоволений – старий склад «ведмедів» на чолі з Патріком Спарксом колись був крутіший. Але теперішнє тріо легіонерів теж досить непогано грає. Ну і українці у лиці Калашнікова і Кадигроба мене радують.

Порадувало мене і те, що Суперліга досить непогано розвинулася – всі поєдинки транслюються онлайн на Ютубі у хорошій якості. Оператори знімають нормально (не по-колхозному), є відео-повтори, багато ракурсів.

Загалом я знову став прихильником баскетболу. Не знаю чи на довго, але принаймні у якості дозвілля подивитися домашні поєдинки вживу і виїздні – через інтернет мені підходить.

Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора