Google відкриває онлайн-магазин музики

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1520

За відомостями Financial Times, зараз між великими правовласниками і компанією Google ведуться переговори про відкриття нового сервісу музичної спрямованості. У разі успіху він зможе скласти серйозну конкуренцію музичним онлайн-магазинам Amazon і Apple.

Новий сервіс дозволить Google істотно збільшити рекламні доходи, а також отримати прибуток від продажу музики для скачування. Можливість прослуховування композицій користувачам нададуть безкоштовно. Нагадаємо, що вже існуючі сервіси подібного роду заробляють в основному за рахунок платного скачування пісень. У Росії вони популярністю не користуються, тому що основна частина аудиторії воліє безкоштовно використовувати піратські версії записів.

Компанія Google і раніше робила спроби продавати музику. Так, в кінці 2011 року був укладений контракт з європейським правовласником Armonia, на основі якого музичні файли поширювалися через пристрої на базі Android, але незабаром цей проект був закритий в п'яти із 35-ти країн. Основною причиною невдач багатьох інтернет-проектів в музичній сфері є високий рівень витрат на надання подібного роду послуги.

Друзі сайту: дивіться нові фільми онлайн у високій якості та безкоштовно.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора