Збірна солянка

Написано в Інше
  • Переглядів: 4438

Пройшло більше двох місяців з останньої публікації. Тягне на антирекорд, та що поробиш. Причин є багато, але найголовніша одна – тотальна зайнятість.

 

Відколи я звільнився і почав займатися своїми проектами, вільного часу якось стало менше. Зате позитивних результатів стало більше. Я все-таки не здатний розпорошуватися між офісною роботою і роботою на самого себе, тому був зроблений правильний вибір.

За цей час я встиг ще й закінчити свій ВУЗ – здати сесію та державні екзамени. Тепер я офіційний бакалавр, але поки не вловив, який з цього толк. На спеціаліста-магістра поступати не буду, принаймні цього року точно.

Багато людей застрягли в межах свого сприйняття і вважають, що бакалавр це неповна вища освіта. Але повірте мені, що зайвий рік просиджування штанів не зробить вас мудрішим, а вищу освіту - повною. Особливо, якщо ви не хочете пов’язати своє майбутнє з науковою чи викладацькою діяльністю.

Деякі кажуть, що роботодавці надають перевагу спеціалістам (магістрам), ніж бакалаврам. Ну і що? Якщо я й колись буду влаштовуватися на офісну роботу, то коли почую таку полеміку від потенційного роботодавця, то пошлю його на веселі каруселі. Я б оцінював людей тільки по їхньому досвіді і знанням, а не по всілякому пластиковму сміттю.

Чи став я себе почувати краще через те, що в мене вища освіта? Так, адже тепер на мене нічого не тисне, я тепер усвідомлюю, що я вільний від цієї кабали. А впевненості (чи самовпевненості) мені це не додало, тому що я за чотири роки прекрасно побачив які люди разом зі мною успішно здавали екзамени, що повністю дискредитувало в моїх очах якість вищої освіти в нашій країні.

Та про це я напишу окрему статтю. Точніше це буде стаття про мого дуже близького друга, який 4 роки провчився в одному чарівному університеті і буде ділитися враженнями про всю освіту. Будь-які співпадіння з реальними ВНЗ та людьми випадкові.

Ага, ще що хотів написати. Я інколи проглядаю сайти різних контор, які займаються просуванням в інтернеті, створенням сайтів і т.д. І ніяк не можу зрозуміти, чому в цій галузі задіяна настільки величезна кількість профанів. Я зацікавився тому, що сам інколи думаю відкрити щось подібне, але з якісними і професійними послугами, а не такою білібердою.

А поки працюю і будую плани.

Коментарі   
Дмитро
# Дмитро 28.06.2016, 20:02
Привіт! Залежить від ВУЗу та спеціальності звісно. Можливо комусь і знадобиться магістратура. Щоб працвати на державній роботі чи щось типу того та заробляти в місяць на пачку вареників...
Взагалі українська освіта ше те лайно!!
Скарга
Третьосортний
# Третьосортний 28.06.2016, 20:34
Державна робота не дасть тобі заробляти на пачку вареників, хіба на кілька вареників. :lol: А якщо на державній роботі поводити себе не зовсім чесно, то можна і камаз вареників заробляти.

І я не думаю, що суто українська освіта лайно. Навіть найкращі ВНЗ світу заганяють свідомість в рамки і часто не дають розвиватись в потрібному напрямку.
Скарга
yuliaborushok
# yuliaborushok 20.04.2017, 16:40
Українська освіта не лайно, вона просто застаріла і вперто не хоче розвиватись. Викладачі не зацікавлені у своїй роботі, бо не отримують нормальних зарплат (будучи на тій же державній роботі), тому важко очікувати чогось інакшого.

Зі своєї сторони вважаю, що в нашій країні вирішує все не ступінь освіти, а рівень самоосвіти.
Скарга

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора