Як я собі новий смартфон вибирав

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 3641

Майже місяць тому вирішив, що мій LG L7II P713 трьохрічного віку вже не відповідає моїм вимогам. В середині 2015-го писав про стан своїх гаджетів і смартфон був хоч оббитий, але в нормі. Ще й хвалив його екран, який витримав кілька десятків падінь на різні тверді поверхні. І буквально через кілька місяців екран сам по собі тріснув.

 

Найбільш правдоподібне моє припущення – перепад температур, бо тоді був серйозний мінус на вулиці, а екран тріснув через кілька хвилин після потрапляння в приміщення. Та це, звичайно, не був достатній аргумент для заміни смартфону, адже він працював як і раніше без жодних зауважень, а тріщина у багатьох випадках навіть не була помітна.

Та почало не вистачати вбудованої пам’яті (8 гіг), бо для роботи і аналітики в мене встановлено багато програм. Швидкодія теж почала бажати кращого, адже інколи треба дуже оперативно кудись зайти, комусь відписати і т.д. Мультизадачність із 768 мб оперативки теж уже не дуже радувала. Одним словом було б все гуд, якби не треба було користуватися великою кількістю програм.

Частіше я носився з своїм планшетом, ніж з смартфоном. Дома це і справді зручно, але планшет всюди з собою носити не будеш, тому й вирішив прикупити собі на мінімум наступні 3 роки новий смартфон.

Спочатку поклав око на новинку – LG K10 LTE. Приваблював дизайн, продуктивність та новий андроїд (6.0). Але потім натрапив на LG Class (на фото він на російській, бо робив огляд для російськомовного сайту). Це специфічний смартфон, який не має і не буде мати таких продажів, як у K10 зараз. Проте мене підкупив металевий корпус і стриманий «класичний» дизайн, а також його оптимізація.

Ви скажете, що я оптиміст, але одним із критеріїв вибору було наявність підтримки LTE. Я знаю, що скоріше всього LTE в Україну прийде дуже нескоро, але нехай собі буде.

Смартфоном я задоволений практично у всіх аспектах. Швидкодія в інтерфейсі, в додатках і при перемиканні між ними чудова. Для простих іграшок тайм-кіллерів девайс підходить, з вимогливими сучасними справлятися буде гірше (але граю дуже рідко). 16 гігабайт внутрішньої пам’яті мені вже вистачає на всі мої улюблені додатки. Не потрібно регулярно чистити кеш і шукати щось для видалення.

Обидві камери (13 і 8 мп) класно знімають, претензій до них немає. Автономність практично на два дні активного користування. Хай вас не вводить в оману ємність акумулятор 2050 мАг, бо мій P713 з ємністю 2540 жив набагато менше при слабших характеристиках.

Розмір у 5 дюймів для мене виявився оптимальним, бо можна користуватися однією рукою, хоч і з натяжкою. Спочатку треба було привикати (після 4.3 дюймів).

Тактильні відчуття від металу не замінити ніяким пластиком. Скоріше за все, метал з часом подряпається і це буде більш помітно, ніж якби це був пластик, але я не перфекціоніст, тому ношу завжди все без чохлів і плівок.

Якось так, до зв’язку.

Коментарі   
YurOK
# YurOK 13.04.2016, 14:47
Ну круто :)
Поки працював на роботі то юзав старий телефон, як звільнився з роботи - то відразу і телефончик собі прикупив. Висновок очевидний - працювати на роботі невигідно :)
Скарга
Третьосортний
# Третьосортний 13.04.2016, 15:43
100% :D
Скарга
MrVigner
# MrVigner 14.04.2016, 17:05
Металевий корпус це класно, повинен бути міцним (в мене задня панель зі скла, то купив бампер бо з’являлися подряпини :-( ).
А LTE в нас аби через років 5 з’явилося, дурний 3G 7 років не давали зробити (один лиш ютел був, бо державним був). Крім того, якщо за 3Г частоти такі ціни оператири заплатили, то купивши ЛТЕ виставлять нереально дорогі тарифи, тому нормально не покористуєшся)
Скарга
Третьосортний
# Третьосортний 14.04.2016, 17:10
В Європу ж йдем, може швидше буде :D
А реально думаю ще мінімум років два.
Скарга

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора