Підсумки підсумків

  • Переглядів: 1377

Стенд-елоун платформи здохли, чи тільки моя? Норм, так заповідає веб 3.0 - інтернет монополізований, ви маєте бути одиничкою в статистиці не в рандомного чувака на блозі, а на безуособленій платформі, якою керують тисячі. Зате там завжди буде зворотній зв'язок, а про деталі подбають умовні індуси.

Е-е-е-е-х, колись я писав раз в тиждень. А то й кілька разів. Потім раз в місяць. Тепер раз в рік? Пишуть, коли є про що писати. Ніби так... Але... А що, якщо сказати є про що, але не пишуть? Бам. Проблеми, сприйняття, життя. Срака, дошка, два горошка.

Колись мені однокласниця сказала - "так круто, що в тебе про все є своя власна думка, власна позиція". Це було хрєнову тучу років тому, але я постійно згадую цю фразу. Я (ти, ми, всі) вбив в собі себе і все різко перемінилося. Думки і позиції тепер виглядають дитячим садком, а я тільки сміюся зі сторони з цих недоумків і себе колишнього. Та в сраку таку полеміку, маємо шо маємо.

Чим мені запам'ятається весь період прострації та банальної хуєти? А тим, що я одиничка в статистиці. Звучить жалюгідно, тупорило? Чиста правда. Але є одна деталь... Це прекрасно - в щось вірити, кимось бути, чогось прагнути. Це прекрасно і жахливо водночас. Б-є-є-є.

Я б міг... Але навіщо? ...


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора