Думки вголос

Великі ігри маленьких людей

написав Третьосортний

Я не великий школоподібний експерт у геополітиці, але про політику маю поняття і уявлення. Є дві категорії людей – ті, які хочуть керувати всіма і ті, які хочуть підкорятись. Логічно, що «підкорених» у кількісному вираженні більше.

Проте настають такі часи, коли «керівників» стає більше. А чим більше керівників, тим більше між ними суперечностей. І починається розподіл сфер впливу, економічні та інформаційні війни, справжні війни і ще багато всіляких речей, через які страждає група населення підкорених.

17 миттєвостей екзистенціалізму

написав Третьосортний

Полистав я тут останні записи і зрозумів, що давно не філософствував. А я це діло люблю. Бо це однозначно заняття для лінивих, зайнятим людям нема коли думати нафіга вони живуть і взагалі що таке життя.

Загалом відсутність фізичної праці компенсується мозковою активністю. Оот. Що я хотів тут написати? За минулий тиждень нічого не сталося грандіозного, а політичні теми вже вкрай набридли. Хай вже пройдуть вибори 25 травня, може після цього хоч трохи заспокояться.

Весною мене, як завжди, тягне на подорожі. Але цього року хочеться просто зібрати величезний туристичний ранець, вийти з дому і піти в гори. І повернутись в найгіршому випадку за кілька тижнів, а в найкращому – ніколи.

Гудбай Крим

написав Третьосортний

За все життя я був в Криму два рази. І обидва рази отримав негативне враження. Краєвиди вганяють в тоску, я не враховую ті мініатюрні шматки Криму, де все гарно і квітучо. Насправді переважний простір Криму – це пустеля.

Якщо подорожуючи Західною Україною можна спостерігати людей, такі-сякі будівлі, то в Криму і людей фіг побачиш і краєвиди із розвалених будинків наснаги не додають. Я зараз говорю дуже суб’єктивно, адже скласти враження про регіон з двох візитів доволі важко. Але кажу так як є – я б там не хотів жити хоча-б через жахливий клімат і обстановку.

Про все і ні про що

написав Третьосортний

Окей, пройшов черговий тиждень мого життя, тому варто щось написати. Тим більш я обіцяв, поставив собі цілі і справно пишу в блог кожного тижня. На рік це має вийти 52 записи, що є більше, ніж двох минулих років. Загалом щоразу можна щось придумати – написати про фільми, які нещодавно переглянув, події в житті чи про всілякі вебмайстрові штучки. А можна просто понити, що нема про що писати.

Певно цим я і займусь зараз. В будь-якому випадку, писати «воду» краще, ніж не писати взагалі. То все того, що я вважаю себе офігенним графоманом, який класно викладає свої думки, цокаючи по клавішах. Хоч що з цього толку, якщо таких як я – безліч? Ну і фіг з ними.

Кінець канікул і безвихідь

написав Третьосортний

Канікули в нашому університеті тривали цілий січень. Так було і на першому курсі. Пояснюють нам це тим, що хочуть зекономити гроші на опаленні. Тільки прикол в тому, що більша половина січня якраз була теплою, а от вже зараз вдарили морози і на лекціях ми точно будем сидіти в куртках.

Та суть не в тому. Суть в тому, що я встиг зробити за цей місяць. І ось я постараюсь проаналізувати як я провів канікули, що виконав, а що ні.

Підсумки року: частина перша

написав Третьосортний

Підходить до завершення 2013 рік, який для мене видався роком контрастів. Варто визнати, що він вже не був таким цікавим, як 2012, в якому було закінчення школи, здача ЗНО, вступ в університет, перші семінари, перші лекції, перша сесія і взагалі багато чого першого. В 2013-ому продовжилась котовасія з навчанням, перейшов на другий курс, який у багато чому видався приємнішим та менш стресовим за перший.

Загалом ситуація з навчанням більш-менш стабілізувалась – я навчився правильно лінуватися. Тобто я досі такий же лінивий, як і був раніше, проте піки ліні припадають лише на ті моменти, коли я не маю великої зайнятості. Думки, що я б міг вибитись в круглі відмінники швидко зникають, коли я згадую, що на то треба витрачати більше часу і сил.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора