Думки вголос

Вірус Ебола - загроза людству?

написав Владислав Мислінський

Всі, хто колись хоч раз грав гру PlagueInc, зараз напружено спостерігають за ситуацією з вірусом Ебола. Назва вірусу трохи дивакувата, але від цього не менш загрозлива. Наші ЗМІ зараз настільки фаршируються матеріалами про хід АТО, що про інші загальносвітові глобальні новини інколи просто забувають.

Тож коротко в курс справи. Вірус Ебола поширився в Західній Африці з початку цього року. Вірус не новий, проте це найпотужніший спалах за весь час. Відмічу, що за 2013 рік взагалі жодного зареєстрованого випадку не було. Проте раніше інколи спалахували невеликі епідемії.

Останній день липня

написав Владислав Мислінський

важка наркоманія

Сьогодні щось взагалі ніяк. Маю хоч щось написати, щоб виконати план «не рідше одного разу в тиждень», але нічого не спадає на думку. Але коли просто починаєш писати від себе, то вже йде якось легше. А то сидиш, придумуєш якісь яскраві метафори, складаєш історії, чуть не цілу книгу пишеш, а потім все видаляєш, бо все не те.

Якщо розповісти просто, то сьогодні останній день липня, а це означає, що канікул залишається все менше. Ходять чутки, що через економію енергоресурсів семестр може початись навіть ще швидше – у 20-х числах. Цього року, мабуть, теж будемо вчитись по суботах, щоб зимою не розтрачати дорогоцінний російський газ.

Краще поганий мир, ніж хороша війна

написав Владислав Мислінський

Війна стала предметом спекуляцій вже досить давно. Багато людей сумують через те, що Європа недостатньо тисне на Путіна, але Європу можна зрозуміти. Енергетична залежність від Росії досить сильна і закривати на це очі не можна.

Люди самі не знають чого хочуть

написав Владислав Мислінський

За кілька років моєї вебмайстерської діяльності я два рази пробував себе в ролі фрілансера. Перший раз це сталось чисто випадково і в мене замовив сайт один бізнесмен із Росії. Між іншим, він виявився досить хорошою людиною і мені було приємно мати з ним справу, проте через деякий час він кудись просто зник. Перед цим говорив, що у нього проблеми зі здоров’ям, тож невідомо чи він взагалі ще живий.

Кінець третини літа

написав Владислав Мислінський

Червень підійшов до закінчення зовсім швидко. Технічно в мене була сесія майже весь місяць, але фактично я все рівно нічого не робив. Зате сесію таки здав і все за першим разом, що вже радує.

По роботі сильних здвигів нема. Є бачення того куди треба далі рухатись, але нема якогось поштовху. Зате за місяць появились інші зміни в житті.

Починаєм літо 2014

написав Владислав Мислінський

Літо розпочалося шалено. З навчанням поки все йде легко і за планом. Отримав допуски з усіх екзаменів, отримав заліки і недавно захистив курсову роботу. На жаль, розклад екзаменів простягається аж до 23 червня, тому тільки після цієї дати я буду по-справжньому вільний. Я взагалі був би не проти здати все в один день і забути про університет до кінця літа.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора