«Яндекс» подала заявку в Роспатент

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 983

Компанія Яндекс, що є всесвітньо відомої найбільшої фінансової корпорацією російського проходження, багатьом користувачам відома своєю пошуковою системою.

Друзі сайту: на сторінці arten.com.ua/roofwork/bitumen.php ви можете дізнатися більше про монтаж бітумної черепиці а також замовити відповідний монтаж у компанії "Артен".

Як повідомляє газета «Известия», лише недавно вона подала заявку в Роспатент з метою реєстрації як товарного знака жовтої стрілки, використовуваної в пошуку, і пошукового поля. У 2002 році, коли жовта стрілка тільки з'явилася на головній сторінці Яндекса, вона не розглядалася як товарний знак, будучи лише складовою частиною інтерфейсу.

Як повідомляє компанія, вони дуже часто бачать використання їх стрілки в рекламі третіх осіб, і це Яндекс не влаштовує. Адже дати контекстну рекламу може будь-який інтернет-ресурс, не обов'язково при цьому використовувати чужі розробки. На сьогоднішній день стало занадто багато наслідувачів, тому компанія занепокоїлася зашитою цього елемента

Деякі аналітики, зокрема Леонід Деліцин, вважають, що «Яндекс» взявся за реєстрацію інтелектуальної власності для підтвердження своєї капіталізації. Експерт вважає, що потрібно вимірювати інтелектуальну власність, адже дизайн, технології і елементи - вторинні.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора