Підсумки року: частина перша

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 2171

Підходить до завершення 2013 рік, який для мене видався роком контрастів. Варто визнати, що він вже не був таким цікавим, як 2012, в якому було закінчення школи, здача ЗНО, вступ в університет, перші семінари, перші лекції, перша сесія і взагалі багато чого першого. В 2013-ому продовжилась котовасія з навчанням, перейшов на другий курс, який у багато чому видався приємнішим та менш стресовим за перший.

Загалом ситуація з навчанням більш-менш стабілізувалась – я навчився правильно лінуватися. Тобто я досі такий же лінивий, як і був раніше, проте піки ліні припадають лише на ті моменти, коли я не маю великої зайнятості. Думки, що я б міг вибитись в круглі відмінники швидко зникають, коли я згадую, що на то треба витрачати більше часу і сил.

Окей, з навчанням закінчили, переходим до блогосайтів. Цей рік ознаменувався найуспішнішим місяцем моєї торгівлі на біржах посилань – серпень був шикарним у цьому плані. Багато в чому сприяло те, що були канікули і в мене було натхнення. Я навіть придбав собі ще один блог, щоб якось розширитись. Та після цього все покотилось вниз. І покотилось з швидкістю світла.

В кінці серпня пролунав перший тривожний дзвіночок. Яндекс повикидав з індексу половину сторінок на одному з сайтів. Через пару тижнів повернув, потім знову викинув. Кілька тижнів тому повернув, але повернув в індекс українського, а не російського яндексу, а від цього мені ні холодно, ні тепло. Даний блог втратив свій показник цитованості і відпав в стратегічному плані до кращих часів, при цьому частину сторінок навіть звідси яндекс теж виплюнув. Yell

Вся осінь пішла на пошуки причин і наслідків. Але в мене були сковані руки, бо експериментувати не було з чим. Та й з усіма цими невдачами прийшла якась апатія до всієї цієї діяльності. Зате той блог, який я купив в кінці серпня, вже майже окупився. На це пішло, як можна помітити, близько 4 місяців. Хороший показник, проте якби я працював активніше, цілком міг би витягнути і в строк в 3 місяці.

Отже, наразі настали певні скрутні часи. Погано, коли твоя діяльність залежить лише від якогось єдиного ресурсу, в моєму випадку – яндексу. Алгоритми недосконалі, всього передбачити неможливо. Зима в мене буде явно проходити в пошуках виходу із даної ситуації. Варто почати рух в нові напрямки, зокрема трафік, яким я планую зайнятись вже котрий рік, та ніяк не вистачає терпіння і часу. Чи плюнути на все і зосередитись на навчанні? Навіть такі думки мене навідують… Але взяти і кинути все те, над чим працював стільки років не можна, саме моя терпеливість і привела до того, що я таки чогось досяг. А хто казав, що буде легко?

2013 рік виявився насиченим на покупки. Новий смартфон, нарешті мій перший ноутбук і планшет. Може й не варто було витрачати гроші на речі, без яких теоретично можна обходитись, але з ними все-таки краще. Технофіли мене зрозуміють Laughing

Цей рік був насиченим на всілякі глобальні політичні та економічні проблеми, проте обговорювати їх тут я не хочу. Щороку щось стається у світі, всього не висвітлиш, а це не новинний ресурс.

Нарешті в цьому році відвідав Львів, який навідаю ще не раз. На цьому мої подорожі і закінчуються, хоча був період, коли хотілось десь подалі

Особисто мене порадувало кінематографічне різноманіття цього року. Фільмів було багато і багато з них були вдалими. Закінчились в цьому році майже всі серіали, які я дивився. Передусім це «Пуститися берега» та «Декстер». Тепер не хочу починати дивитись щось нове, бо серіали затягують.

З чогось творчого – цього року я себе хотів знайти в такій справі, як озвучування трейлерів. Озвучив аж дві штуки, не дуже вдало, тому і закинув це. Може, згодом і вдавалось би краще, але на це йшло багато часу, тому я забракував це заняття.

Визначною подією цьогоріччя стала поява нового члена родини – кішки Хейлі. До речі, давно не викладав її фотки, десь викладу. Дівчинка серйозно так підросла і приносить радість та затишок в дім.

Ну і новий альбом Емінема, який я так довго чекав. Це речі, які запам’яталися в 2013 році.

В наступній частині статті я висвітлю досягення чи провал своїх цілей, які я собі зовсім недавно поставив, та деякі інші речі. Чекайте наступного тижня.

Коментарі   
Пан П
# Пан П 22.12.2013, 12:44
Яндекс зараз взагалі розділив індексацію по країнам, тож тепер маючи суто україномовний сайт наврядчи вийде торгувати лінками у ГГЛ, вони то в індексі яшиному будуть, але тільки українському, а ГГЛ перевіряє індексацію по рос. Яндексу. В мене така сама проблема, але рятує що мої сайти мають ще й російську версію, українські сторінки з російського Яндексу теж повилітали, але там можна розміщати лінки з ГГЛ під Гугл
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Третьосортний
# Третьосортний 22.12.2013, 15:52
Прийшла біда, звідки не ждали, як то кажуть. Хоча в мене була підозра, що україномовні сайти яндекс колись завалить.
Хоча той куплений мною блог поки ще тримається в індексі, як не дивно.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора