Думки вголос

Про іслам, Брейвіка та нетерпимість

написав Владислав Мислінський


Враховуючи популярність статті про моє ставлення до релігії, та кількість людей, які підхопили естафету написання постів про релігію, я вирішив написати ще одну статтю, в якій згадати також актуальні на сьогодні події.

Мабуть, у всіх на слуху зараз новина про резонанс, який спричинив фільм "Невинність мусульман". Невеликий, малобюджетний, аматорський фільм спричинив більше галасу, ніж голівудські блокбастери. В ньому висміюють Аллаха та іслам, як релігію в "образливій" формі. Головна думка  фільму також полягає в тому, що показується наскільки іслам войовнича релігія.

Після цього мене дуже порадували ісламісти. Всупереч всім законам логіки вони почали кровопролиття, що надзвичайно "спростовує" суть фільму. Ще один приклад того, що ідіотизму в сфері релігії немає меж.

Моє ставлення до релігії, або чому я можу жити без віри

написав Владислав Мислінський


Буквально кілька годин тому в нас із Володимиром вконтакті пройшла дискусія на релігійну тематику. Після холівару дискусії Акцептор запропонував висловити свої точки зору в блогах. (на то ми і блогери :)

Отже, приймаю естафету після цікавого запису Акцептора. (плюс про це я обіцяв в минулому пості)

Для початку хочу сказати, що дана стаття не покликана ображати почуття людей, які не згідні з моєю точкою зору, в нас в конституції записана свобода віросповідання, тому коріться конституції :)

Віртуальні друзяшки

написав Владислав Мислінський


Хеллоу всім блукаючим по мережі. Сьогодні я б хотів розказати про кількість френдів у соціальних мережах.

Вконтакті я зарегався в далекому 2008 році. З того часу друзів фактично не видаляв і назбиралось їх штук 400 з копійками. Це при тому, що я нікого не додавав, люди мене знаходили самі. І ось тільки кілька місяців тому я вирішив зробити глобальну чистку друзів. Скільки ж невідомих людей було в тому клятому списку. Просто питаєш себе "Хто це в біса такий і звідки я його\її знаю?"

Трішки про літо та життя

написав Владислав Мислінський

Давненько я не писав, проте на це були причини. Для початку всупереч побоювань, літо в мене йде досить непогано. Я б навіть сказав:

Нещодавно повернувся з невеликої поїздки в Космач. Фоточки сюди викладати не буду, бо то страшна морока, можете погортати мою сторінку у ВК - http://vk.com/google_android

Загалом раніше напрягала спека, тепер радують зливи і урагани по всій країні. Взагалі люблю прохолоду.

Став менше дивитись фільмів, більше гуляти. Не знаю, чи це добре чи погано. Проте з початку літа підсів на серіал Декстер і зрозумів, що мої ідеї для серіалів\книг не можуть тепер відрізнитись оригінальністю. Проте про Юліана Мардера я не забув, діло розпочате, тому й писати буду продовжувати. Тільки-от не знаю, чи до кінця літа щось напишу.

А ви вірите в карму?

написав Владислав Мислінський

Останнім часом я підсів на серіал "Мене звати Ерл" по рекомендації друга. В основу серіалу взято колишнього злочинця, який через певні обставини починає вірити в карму і складає список своїх поганих справ. Після чого він починає викреслювати пункти зі списку, якось перекривши добром свої погані вчинки.

Останній місяць

написав Владислав Мислінський


Отже, сьогодні в нас 19 квітня 2012 року. Рівно через місяць - 19 травня, я буду здавати своє перше ЗНО з географії. Останнє ЗНО з історії України і його я здам 1 червня. Наразі в мене надзвичайно велике бажання заснути та проснутись вже 2 червня.

Отже, враховуючи те, що моя підготовка до ЗНО досі була лише в лапках...точніше її фактично й не було, я зроблю надзвичайні зусилля в ці, останні 30 днів, щоб заставити себе повчитись. Звичайно, з одного боку, якщо я не поступлю, то буду мати рік свободи і робитиму що хотітиму(тобто нічого), але з іншого боку чим швидше вступлю, тим швидше закінчу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора