Думки вголос

Про матеріЯльне

написав Третьосортний

«Люди рабы своих вещей.  То, что ты имеешь, в конце-концов имеет тебя и становится твоим хозяином.»

Цитата із класичного вже «бійцівського клубу». Люди придумують речі, які б хотіли такі ж люди і працюють все життя, щоб їх отримати. Але не все так однозначно.

В ніч на п’ятницю…

написав Третьосортний

Якось так сталося, що людство починає забувати грані та межі. Нас стало занадто багато, тому одні інтереси породили інші, а при такому перенасиченні інтересів та ролей все скочується в хаос.

Дуже позитивний пост

написав Третьосортний

Погортавши сторінки блогу можна дійти висновку, що більшість моїх записів сумні, депресивні, агресивні і взагалі досить типові для блогера, якого ніхто не читає.

Навіть коли в моєму житті все йде чудово, я однаково не можу сприймати все «позитифненько», бо знаю, що життя готує ще чимало випробувань і перешкод. Я б не сказав, що я песиміст… Скоріше реаліст. Задоволення від життя можна отримувати і не шкірячись кожному зустрічному.

За крок до зими

написав Третьосортний

Ні, я не купив авто. Ілюстрація до статті буде пояснена в кіцні статті :(

Взагалі до зими ще більше тижня, але оригінальнішої назви статті я, звичайно, не придумав. Осінь цього року видалась переважно холодною та помірно дощовитою. Така осінь мені подобається.

Долар, нафта і космос

написав Третьосортний

Цей тиждень порадував кількома новинами. Це курс долара, ціна на нафту, вихід «Інтерстеллара» та здійснення місії Розетта. Всі ці події по-різному сприймаються людьми.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора