Думки вголос

Дуже позитивний пост

написав Владислав Мислінський

Погортавши сторінки блогу можна дійти висновку, що більшість моїх записів сумні, депресивні, агресивні і взагалі досить типові для блогера, якого ніхто не читає.

Навіть коли в моєму житті все йде чудово, я однаково не можу сприймати все «позитифненько», бо знаю, що життя готує ще чимало випробувань і перешкод. Я б не сказав, що я песиміст… Скоріше реаліст. Задоволення від життя можна отримувати і не шкірячись кожному зустрічному.

За крок до зими

написав Владислав Мислінський

Ні, я не купив авто. Ілюстрація до статті буде пояснена в кіцні статті :(

Взагалі до зими ще більше тижня, але оригінальнішої назви статті я, звичайно, не придумав. Осінь цього року видалась переважно холодною та помірно дощовитою. Така осінь мені подобається.

Долар, нафта і космос

написав Владислав Мислінський

Цей тиждень порадував кількома новинами. Це курс долара, ціна на нафту, вихід «Інтерстеллара» та здійснення місії Розетта. Всі ці події по-різному сприймаються людьми.

Поради кандидатам в депутати

написав Владислав Мислінський

 

В цю неділю в нас вибори в ВРУ, тобто ми вибираємо кому із своїх співвітчизників дати змогу збагатитися ще більше. На ці вибори всі покладають якісь величезні надії, типу якщо у нас замість 450 козлів у раді, буде 450 баранів – то країна раптом стане процвітаючою.

Про чорний дим і осінь

написав Владислав Мислінський

«Вчора прокинувся так рано, у вікно поглянув

Якщо за обрієм чорніє дим, значить не все погано»

Так починається перша сольна пісня Фріла. Якщо не знаєте, хто такий Фріл, тоді можна пояснити, що він – половина колишньої вже групи «На відміну від», краща половина. Дуже жаль, звичайно, що група вже нічого не випускає при всій своїй легендарності серед моїх однолітків. Але вже радий і на тому, що пацани окремо стараються щось випускати. Якщо Беляєв пішов російсько-попсово-роковим шляхом, який «так собі», якщо чесно, то Фріл вернувся до «істоков» і випустив ліричну пісню «Чорний дим». Правда, я сподіваюсь, що він буде розбавляти серйозні пісні і дурними «гонськими», у стилі групи.

Та взагалі я не можу присвячувати цілу статтю Фрілу і його творчості, тому розкажу ще щось.

Навіть тоді писав я краще

написав Владислав Мислінський

А поки Франківськ тимчасово перетворився на Лондон, можна трохи позгадувати минуле. Рівно рік тому я написав пост, у якому жалівся на прихід холодів. Цього ж року ситуація майже та сама – під кінець вересня та на початку жовтня температура різко впала.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора