Ремонт квартир: помилки початківців при ремонті

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 953

Багато хто до останнього відтягує ремонт власної квартири, оскільки розуміє, чим загрожує їм його проведення: великі витрати часу і грошей. А якщо ремонт виконується вперше, то висока ймовірність помилок через відсутність досвіду. А це додаткові витрати грошей на їх виправлення. Про найпоширеніші ми і розповімо далі.

Найпоширенішою помилкою є відсутність проекту. Він повинен бути обов'язково. В цьому випадку ви зможете заощадити час і менше витратите на ремонтні роботи. Не обов'язково звертатися до фахівців. Витративши певну кількість часу, можна вивчити всі нюанси розробки проекту. А потім зробити його самостійно. При розробці проекту слід продумати не тільки дизайн інтер'єру вашого майбутнього житла, але і створити проект підводки електрики.

Невідповідність стяжки на підлозі - це інша проблема. Ремонт квартир в різних кімнатах може використовуватися різний матеріал, а укладена у всіх кімнатах стяжка призначатися тільки для одного. Такого не повинно бути. Стяжка і підлоговий матеріал повинні відповідати один одному.

Про це знають спеціалісти із сайту http://www.remont-kvartiry.in.ua/, які можуть виконати якісний ремонт квартир під ключ.

Неправильний вибір матеріалу для ремонту - це ще одна поширена помилка новачків. Матеріали, які будуть закріплюватися на внутрішніх перегородках у квартирі повинні підбиратися правильно. Також перед і закріпленням необхідно брати до уваги навантаження, яку потрібно правильно розраховувати.

Матеріали, які купуються для проведення ремонту, обов'язково повинні бути високої якості. Якщо ви вирішите заощадити на них, то ремонт вийде не дуже високої якості і незабаром його доведеться проводити знову, витрачаючи гроші. Якщо ви в ході ремонту вирішили використовувати матеріали штучного походження, то дуже вибірково потрібно підходити до їх вибору. Не всі з представлених на ринку таких матеріалів є безпечними для людини. Тому тут не варто проявляти легковажність. Вирушаючи в магазин за будівельними матеріалами, перед покупкою слід попросити у продавців в магазині сертифікати якості. З'ясувати, не токсичні вони. І вже потім купувати їх.

Виконання робіт в неправильній послідовності - це ще одна помилка, яку допускають новачки в ході ремонту. З заміни комунікацій необхідно виконувати ремонтні роботи в квартирі. Після цього переходити до стін. Далі слід робота з підлогою. І тільки потім можна займатися стелею. А зробивши це можна приступати до опоряджувальних робіт.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора