Кофта з біометричними датчиками

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1105

alt

Завдяки розвитку технологій діагностування та лікування хвороб стало в рази легше , те, від чого раніше , близько 300 років тому , люди безповоротно вмирали , сьогодні лікується нескладними маніпуляціями - можливо , в майбутньому , як деякі мріють , хвороби зникнуть зовсім , але сьогодні вони є і кращим рішенням є рання діагностика оних , а також профілактика , адже куди приємніше не хворіти зовсім, ніж лікуватися на ранніх стадіях.

 Компанія OMsignal випустила сорочку з вбудованими датчиками , які показують весь час ваш стан , для деяких людей , яким необхідно знати про свій організм «все» , а також при разлічнго - роду випробуваннях подібний одяг дуже потрібна. Вона з'єднується з головним пристроєм через Bluetooth (це може бути як смартфон , так і планшет ) , і виводить всі дані про вас.

Так , кофта може показати серцевий ритм , частоту дихання , скільки калорій ви спалили протягом дня і все в такому дусі. Відрізняючи заміна фітнес- годинах та іншим « новомодним » гаджетам , плюс до всього вона набагато комфортніше.

Цілком можливо, що в майбутньому практично весь одяг буде оснащений різноманітними датчиками та електронними "примочками", адже одяг може стати для людей черговим гаджетом і з легкістю замінити, або доповнити сучасні смартфони.

Тим більш в нашу еру здоров"я людей постійно погіршується і слідкувати за станом свого здоров"я - це дуже важлива річ. Особливо це стосується людей похилого віку та таких, які страждають хронічними захворюваннями.

Друзі сайту: на сторінці briztravel.com/country/europe/grece ви можете більше дізнатися про тури в Грецію та вибрати оптимальний варіант для свого відпочинку!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора