Для тих хто хоче відкрити власну справу

  • Переглядів: 406

Більшість наших співвітчизників задавали собі це питання. Кожен з нас знає чимало людей, кому це вдалося, тих, хто, почавши свій бізнес з нуля, досяг певних успіхів. Але чи всі можуть наслідувати їхній приклад? Адже для успішного старту, крім початкового капіталу, потрібні знання, досвід, практичні навички. Історія знає чимало прикладів, і статистика тому підтвердження, що чимало засновників всесвітньо відомих компаній починали свій бізнес, не маючи стартового капіталу і навіть практичного досвіду. У чому ж секрет їхнього успіху? З чого вони починали?

1С Управління невеликою фірмою

Напрям діяльності

Щоб досягти результату в будь-якій справі, слід, перш за все представляти, куди рухатися. Якщо у вас немає ідеї, вам не допоможе ні стартовий капітал, ні досвід роботи. Складіть список тих занять, які не просто цікаві вам, але які ви знаєте, якими хотіли б займатися. Виберіть найбільш доступні для вас з точки зору розміру фінансових вкладень і перспективні з точки зору ринку збуту.

Ресурси

На початковому етапі вашими ресурсами є ваш розвинений інтелект, хорошу освіту, досвід в обраній сфері діяльності, професійні навички. Брак знань або навичок можна заповнити, самостійно навчаючись. Крім професійних, вам необхідні знання в області інформаційних технологій, вільне володіння різними комп'ютерними програмами, починаючи від необхідної вам облікової програми «1С Управління невеликою фірмою», і закінчуючи програмами для технологічних процесів. Чимале значення мають ваші особисті якості: креативність, здатність знаходити нестандартні рішення, комунікабельність, вміння спілкуватися з людьми, будь то наймані працівники або потенційні замовники, здатність до навчання стресостійкість.

Початковий капітал

Деякі джерела стверджують, що можна починати бізнес, не вкладаючи спочатку ні копійки. Це перебільшення - без мінімальних вкладень не обійтися. Навіть нотаріальне завірення документів неможливо без грошей. Навряд чи ви зможете працювати без телефонного зв'язку та інтернету. Для залучення клієнтів бажано мати сайт, вміння завантажувати на нього необхідну інформацію - це також доведеться оплачувати. Діяльність будь-якого підприємства неможливо уявити без комп'ютерів. Щоб вести облік, вам необхідна програма обліку і найманий працівник - бухгалтер, оскільки система оподаткування в нашій країні досить складна, і впоратися з нею зможе тільки професіонал.

Купити 1С Управління невеликою фірмою для України, чи отримати безкоштовну версію Мікро (на одне робоче місце) ви можете зайшовши на сайт компанії НЕТСОФТ www.netsoft.com.ua
Подальше обслуговування 1С Управління невеликою фірмою теж не буде складним, адже програмам сама повідомить користувача та завантажить, встановить наявні оновлення з сайту розробника (оновлення для версій програм Мікро та Базова - безкоштовні).

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора