Думки вголос

Мінуси життя в Івано-Франківську

написав Владислав Мислінський

Майже 5 років тому я написав в цьому блозі статтю, в якій описував переваги життя в Івано-Франківську. Я вказав і деякі мінуси, але то була фактично лайт-версія, бо сьогодні в мене є настрій розписати весь той негатив, який може отримати будь-хто, хто вирішить переселитися в це місто. Тому готуйтеся до лонгріду.

5 проблисків надії на ситуацію в країні

написав Владислав Мислінський

З усієї заварушки в Україні пройшло повноцінних 20 місяців. Проблем весь цей час на владу звалилося просто безліч. Війна, купа боргів і зміна влади – хіба хтось бачив якесь світло в кінці тунелю?

Дім-робота-дім

написав Владислав Мислінський

Всім відома така схема життя. Всі думають, що так треба робити до скону і чекати мирно на пенсію. Хоча більшість людей негативно відноситься до такого способу життя, більшість так і живуть.

Чергова водичка

написав Владислав Мислінський

Вчора був чи не найспекотніший день з усіх, які я пам’ятаю. Померти хотілося особливо яскраво. Сьогодні вже пролився дощ і наче полегшало, хоча все рівно душно.

Недоліки денної форми навчання

написав Владислав Мислінський

Апокаліптичний 2012-ий рік ознаменувався зовсім не катаклізмами, а моїм вступом в університет. Спочатку було весело й прикольно, а потім настала… штольня. Трохи про особливості студентського життя далі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора