Вибираємо «свою» криптовалюту

  • Переглядів: 537

Ермосо Кіріакідіс (Ermos Kyriakides), автор статті 5 Tips For Proper Analysis of Cryptocurrency Investments на Hacker Noon, дає прості поради про те, як вибрати «вашу» монету для надійної довгострокової інвестиції.

В останні тижні мене буквально забомбили питаннями типу «А чи варто інвестувати в ...?», «А що ви думаєте про проект ...?». Ринок нераціональний, що дало поштовх проектам, які не мають ніякої реальної цінності. Якщо раптом на кріптовалютном ринку трапиться катастрофа, то виживуть тільки ті монети, у яких міцний фундамент. (До речі, те, що відбувалося в останні кілька днів, було просто необхідною корекцією.) Тому перш ніж інвестувати те, що зароблено непосильною працею, слід врахувати п'ять порад, які повинні вам допомогти. Деякі з них - це простий заклик до здорового глузду (який, до речі, не так вже й поширений).

Яку проблему намагається вирішити проект?

Це перше, про що потрібно запитати себе. Чого вони намагаються досягти і чи дійсно для цього потрібен блокчейн або спрямований ациклічний граф (DAG)?

Наприклад, візьмемо біткоіни (BTC). Це був проект, який створив реальний прецедент використання блокчейна. Він був представлений світу як криптовалюта з мінімальною комісією, певною анонімністю, майже миттєвими транзакціями; в ньому застосовані децентралізовані і незмінні реєстри, які мають важливе значення. З моменту створення біткоіни ситуація змінилася, але він дійсно встиг показати себе як стійкий і виправданий випадок додатки технології блокчейн.

Біткоіни можна придбати на різних біржах за допомогою фіатних засобів, наприклад на Coinbase, Bitstamp, Gemini і Kraken.

Інвестування за визначенням - це акт вкладення грошей або капіталу в будь-яку діяльність (бізнес, проект, нерухомість і т.д.) з очікуванням отримання додаткового доходу або прибутку.

При інвестуванні в певну цифрову валюту вам потрібно подумати: звідки береться ціна XYZ? Що впливає на зростання / падіння ціни XYZ?

Візьмемо два реальних прикладу:

Dogecoin (DOGE) була створена в якості пародійної криптовалюти ще в 2013 році. Ціна формується пропозицією і попитом, а також сприйняттям ціни валюти-мема людьми. У монети немає особливої мети, вона не спрямована на технологічний прогрес і не вирішує ніяких реальних проблем (власники DOGE, без образ!). Вона не оновлювалася більше двох років, але у неї як і раніше є деяка ринкова капіталізація (докладніше про неї нижче) - близько $ 0,73 млрд.

З іншого боку, у ефіріума (ETH) є чіткі ціна і цінність. Крім того, що його ціна визначається сприйняттям монети людьми (тобто тими, хто його купує і продає), ефір також використовується для оплати смарт-контрактів в мережі ефіріум і їх виконання. Тому можна стверджувати, що ефір підтримується цінністю смарт-контрактів.

  Я не стверджую, що не можна вкладати в такі монети, як DOGE, так як вони можуть принести значну віддачу від інвестицій (ROI) в короткостроковій перспективі. Однак це, безумовно, ризиковані інвестиції, так як подібні цифрові валюти можуть зникнути, якщо станеться якась потрясіння.

DOGE і ефір можна придбати на Coinbase, Bitstamp, Gemini, Kraken, Bittrex, Gate.io і багатьох інших біржах.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора