За крок до зими

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1654

Ні, я не купив авто. Ілюстрація до статті буде пояснена в кіцні статті :(

Взагалі до зими ще більше тижня, але оригінальнішої назви статті я, звичайно, не придумав. Осінь цього року видалась переважно холодною та помірно дощовитою. Така осінь мені подобається.

 Інколи хочеться починати чергову статтю словами «дорогий щоденник», але я себе стримую. Ніколи не міг вести щоденник, навіть у дитинстві всі спроби були марні.

Від цієї зими я очікую проваленої сесії і, як наслідок, зіпсованих зимових канікул. Але яка різниця, якщо канікули два місяці? Навіть два з половиною, бо другу половину грудня триватиме сесія, яка з моїм відношенням є для мене також канікулами.

Хотілось би нарешті кудись звалити і дуже бажано, щоб в теплі краї. Але з моїми двадцятилітніми досягненнями я можу собі дозволити максимум постояти біля батареї. І то не довго, бо за галімий росіянський газ в жовтні я вже заплатив чималу суму. І це при тому, що в мене автономне. Галімий технічний прогрес не хоче давати нам альтернативні дешевші джерела енергії, бо це нікому не вигідно.

Та пофіг. Головне, що зараз п’ятниця і я, прийшовши додому з приємною втомою, усвідомлюю, що завтра вихідний. Це теоретично. А практично треба знову зайнятись сайтами, щось писати, щось шукати та ще й окрім цього якось братись за голову, щоб закрити нею свої хвости по навчанню.

До речі, мушу написати наступне. Кожного дня я бачу одну прекрасну машину в центрі міста і всередині мене проснувся знову той маленький хлопчик, який мріяв про те, як буде керувати своїм власним авто. Для історії – модель CitroenC-Elysee. Вона є відносно новою і коли я її побачив вживу…

Одним словом при теперішньому курсі долара моя чотирьохколісна мрія коштує 177 тисяч гривень, що є ВІДНОСНО небагато. І нехай для більшої мотивації я занесу цей пункт в список цілей, необмежених в часі.

Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора