Перший студентський день

Написано в Інше
  • Переглядів: 2363


Згадав, що обіцяв написати про перший студентський день та свої враження, тому прям візьму і здивую себе і оточуючих - виконаю обіцянку :)

Хто пам"ятає, я писав, що поступив в юридичний інститут в ПНУ. Першого вересня можна було і не приходити, бо вся лекція, яка розтягнулася на 100500 годин вміщала корисної інформації на одну хвилину.

Та сьогодні я пішов не перші в своєму житті пари. Тепер все послідовно.

Проснувся я в 7 годині. Так рано я не вставав за все життя останні багато місяців. На диво із самого ранку настрій був нейтральний і я нікого не вбив. Так як корпус мого універу знаходиться трохи далеко, то вранішня прогулянка містом дала час на кілька хороших пісень Емінема :) Це зарядило трохи енергією.

Далі в особливих деталях описувати не буду. Прийшов і пішов за натовпом, як би це метафорично не звучало. Чомусь весь потік згрупували в одній залі і читали нам там всі лекції. Сподіваюсь, завтра і надалі вже будуть окремі заняття по групах, бо витримувати більше сотні людей в одному приміщенні це явно вище моїх сил.

Враховуючи вищевказану причину, я так і не познайомився із всією групою. Та не біда, сподіваюсь, за 5 років якось та й з усіма познайомлюсь :) А загалом всі справили хороше враження. Наче краще, ніж школа.

Було тільки три пари, тому в 13.30 я вже був вільний, як птах. Що цікаво, в 13.30 я тільки просинався раніше.

А тепер про найсумніше. Вчитись я буду по суботах до листопада. Зате цілий січень будуть канікули! Це зроблено у цілях економії ресурсів зимою. Дуже сподіваюсь, що до січня мене не виженуть і я ним буду насолоджуватись сповна :)

Що мене зацікавило в самих предметах, так це те, що буде багато матеріалу по кримінальному праву, кримінології та криміналістиці. А це мене досить цікавить, тому після 3 курсу я виберу спеціалізацію саме по кримінальному праву. Хоч до третього курсу ще треба протриматись :)

Отже, так непомітно для себе я став студентом. Вже й пенсія не за горами :(

Коментарі   
Петро
# Петро 03.09.2012, 22:16
Дядінька, вітаю =))Ви вже такі дорослі. А криміналістика - це як Шерлок Холмс. Успіхів
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Третьосортний
# Третьосортний 03.09.2012, 22:27
Цитую Петро:
Дядінька, вітаю =))Ви вже такі дорослі. А криміналістика - це як Шерлок Холмс. Успіхів

Дякую, дядінька :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора