Яндекс.Навігатор отримав кілька нових функцій

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1354

Російська IT-компанія Яндекс серйозно оновила свій картографічний додаток Яндекс.Навігатор. Тепер Навігатор враховує стаціонарні та мобільні дорожні камери. В даний час кількість камер, зазначених на картах додатки - близько 5 тис., проте їх кількість невпинно зростає. Додаток сповістить водія про те, що ведеться на ділянці дороги зйомка звуковим сигналом. На думку розробників, нововведення дозволить уникнути сумно відомих «листів щастя» і змусить водія дотримуватися встановленого швидкісного режиму.

Навігатор став істотно точнішим - для України і Росії тепер використовується оновлений дорожній граф. Серед нових можливостей додатка - функція додавання коментарів про помилки в прокладеному маршруті, наприклад, відсутньому повороті або заборонні знаки. Це можна зробити в лічені секунди завдяки доданим в користувальницький інтерфейс функцій. Втім, при ухиленні від прокладеного маршруту Навігатор сам питає, що пішло не так. Також в додатку з'явилася кнопка для установки на карті події. З її допомогою водії в «прямому ефірі» можуть повідомити іншим учасникам руху про дорожні роботи, стан дороги, ДТП та про інші події.

Компанія Яндекс представила оголошення одночасно для двох платформ - Android і iOS. До речі, навесні поточного року власний сервіс навігації на території України запустив найбільший світовий пошуковик - компанія Google. Навігація від Google являє собою функцію для операційної системи Android - використовуючи підключення до мережі, GPS-навігатор дає покрокові підказки й будує оптимальний маршрут. Додаток використовує актуальну версію карт з Google Maps. Відмінною особливістю навігатора від Google є наявність режиму для пішоходів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора