Як замінити свічки запалювання на мотоциклі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 965

Заміна свічок запалювання мотоцикла є важливою частиною догляду за технікою. Якщо вчасно не поміняти їх, то ваш мотоцикл втрачає потужність. Від цього підвищується витрата палива, техніка перестає заводитися. Заміна свічки - це відносно проста операція, але в деяких моделях ви повинні бути обережні, тому що можна зламати будь-які деталі або обпектися, якщо не дочекатися, поки двигун повністю охолоне.

  • 4. Щоб встановити нову свічку запалювання на мотоцикл, ви повинні спочатку вкрутити її акуратно вручну, наскільки вистачить сил. Потім підтягти трохи ключем. Пам'ятайте, що свічка запалювання є дуже крихкою, тому не перестарайтеся, затягуючи її.
  • 2. Зробивши ці запобіжні заходи, вам потрібно зняти сидіння мотоцикла, щоб отримати доступ до свічки запалювання або рамі мотоцикла. На деяких моделях доведеться відкрутити викруткою гвинти.
  • 1. Перед заміною свічок запалювання мотоцикла ви повинні знати, що вони дуже крихкі, тому будьте обережні, щоб не впустити і не пошкодити їх, адже потім потрібно буде купляти їх на сайті motokvartal.com.ua/svechi-zazhiganiya. Крім того, ви повинні бути обережні і для початку переконатися, що двигун охолонув. Інакше можна отримати опіки під час роботи.
  • 3. Коли у вас є вільний доступ до свічок, необхідно зняти ковпачок свічки запалювання. Ми рекомендуємо вам очистити зайву бруд, перш ніж вкручувати нову свічку. Щоб витягти старі свічки запалювання, вам знадобиться ріжковий ключ.
  • 5. Щоб надіти ковпачок свічки запалювання, вам не будуть потрібні будь-які інструменти. Досить надіти його рукою і просто трохи придавити так, щоб він надійно закріпився. Потім можна ставити сидіння на місце.

Між іншим, на сайті https://motokvartal.com.ua/akkumulyatory/ ви можете придбати якісні та довговічні акумулятори для вашого мотоцикла!

Свічки запалювання для мотоциклів - це не дуже дорогі запчастини, тому не скупіться на витрати і придбайте якісні. Віддавайте перевагу тим, які рекомендовані виробником мотоциклів. У деяких моделях мотоциклів при заміні свічки запалювання потрібно від'єднати проводку. В такому випадку краще звертатися до механікам, так як це завдання не з простих.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора