Про сесію, кінець світу і Новий рік

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1711


Сьогодні я писав перший екзамен із п"яти. На щастя, завдання виявилися відносно легкі і хоч результатів ще нема, проте я фактично впевнений, що оцінка буде позитивною. Найскладніші екзамени ще попереду, сподіваюсь їх всіх здати з першого разу.

Це було на рахунок сесії. Тепер поговоримо про те, що зараз стало таким потужним мейнстрімом. Про кінець світу, звичайно.

По ідеї він має настати вже через три дні. Отак різко - бац і всі здохли. Та на превеликий жаль кінця світу не буде.

Чому? Не буду зараз наводити аргументи щодо того, що календар Майя символізує лише закінчення так званої "епохи" в розвитку людства, що також при складанні календаря не були враховані високосні роки і реально кінець світу мав наступити ще в кінці 2011 року. Також не хочу критикувати такий історично потужний народ Майя, але вони ніяк не могли передбачити кінець світу. Незважаючи на те, що вони були чудово обізнані в астрономії та математиці. Загалом фейл, на жаль.

Чому на жаль? Та бо я був би не проти. Це ж чудово - загинути всім людством зразу і знати, що після твоєї смерті нікого не буде на планеті. Хоч з іншого боку, в мене є ще великі плани на майбутнє, від яких мені було б жаль відмовлятись.

Отже, мій прогноз на 21 грудня 2012 року. Нічого не станеться. В глобальних масштабах. Тобто ніяких катаклізмів не буде, метеорити не падатимуть на голову, інопланетяни не прилетять, ісус не спуститься на землю через побоювання бути знов прибитим цвяхами до дерев"яшки.

Єдине, що буде - різні фанатики, хворенькі на голову люди і просто придурки будуть творити фігню. Хтось буде бігати голим по центральній вулиці Франківська при морозі 10 градусів, хтось влаштує оргію в себе вдома, хтось буде плакати і молитися боженькам. Це в районі мирних дій. Тобто про це трохи поговорять, подивляться на ютубі відео, поржуть і через деякий час забудуть.

Та в районі не зовсім мирних дій люди будуть вбивати, гвалтувати, різати, палити, грабувати. Сумніваюсь, що це буде в моєму місті та й в Україні загалом, але в світі обов"язково будуть такі випадки. До речі, в новинній стрічці я вже зустрічав декілька таких заголовків. Проте і про це через деякий час забудуть.

І 22 грудня я допишу після цієї статті великими червоними буквами "а я ж казав!". Ну це так, для самолюбства.

А я ж казав! :)

Щодо Нового року. 2013 рік має бути класним як для людства, так і для мене. Я сподіваюсь, що все буде чудово. Я перейду на другий курс навчання, можливо кудись поїду відпочити, вдосконалюсь як особистість ;)

Може ще напишу після останнього екзамену і підведу підсумки, а може вже зустрінемося в 2013 році.

Мир всім!

Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора