Порівняння Meizu MX6 з iPhone 7

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 673

Незважаючи на те, що колись флагманську модель Meizu MX6 сьогодні «розжалували» до звичайної, порівняння її з гучної новинкою від компанії Apple буде провести коректно. Тим більше, що, як показують результати такого порівняння, китаєць може успішно посперечатися з айфоном.

В даному випадку порівняння відбувається за такими параметрами:

  • камери;
  • процесор і об'єм ОЗУ;
  • дизайн;
  • екран;
  • вбудована пам'ять;
  • ємність аккумулятору.

Функціонально обидва смартфона розрізняються, кожен може запропонувати користувачеві свій особливий набір «фішок», однак розписувати їх все було б занадто довго. До того ж, щось здасться вкрай необхідним одному користувачеві, в той час, як іншому та чи інша додаткова функція виявиться ні до чого.

Між іншим, зверніть увагу, що в хорошому та надійному інтернет-магазині ви можете придбати сучасний та потужний Meizu m5c за найвигіднішою ціною просто зараз!

Зовнішній вигляд

Копіювати «яблучний» дизайн вже перестало бути поганим тоном, більш того, це стало модним. І варто визнати, що продукт від Мейзі - не виняток. Нехай і не один в один, але зовнішній вигляд за багатьма параметрами повторює Сімку. Мабуть, що з першого погляду недосвідченому користувачу навіть буде неможливо визначити, який це смартфон.

Що ж стосується елементів управління, то вони нарікань не викликають, до них просто дотягнутися, реалізовані вони в обох випадках дуже зручно. У Meizu MX6, до того ж, присутня вигнутий дисплей, чого не спостерігається в iPhone 7 від Apple.

Дисплей

Тут Meizu MX6 виглядає виграшніше: роздільність +1334 на 750 і велика щільність пікселів на квадратний дюйм - 403 проти 1080 на 1920 році, зате при щільності 326. Однак обидва апарати видають досить соковиту картинку. Дисплеї в обох випадках чуйно реагують на дотик, ніяких лагів не спостерігається. Але у китайця куди більше розмір екрана - 5,5 дюйма, в той час, як Айфон пропонує користувачеві дисплей з діагоналлю 4,7 дюйма.

Що по «залізу»

У результатах всіх видів синтетичних тестів Сімка рішуче розбиває свого суперника. Незважаючи на те, що китайська компанія оснастила свій апарат 10-ядерним монстром і ОЗУ об'ємом 4 Гб, процесор Айфона виявився швидшим навіть при наявності всього 2 Гб «оперативки». Хоча на практиці це навряд чи буде помітно: обидва смартфона з легкістю справляються з поставленими перед ними завданнями.

Пам'ять

Пам'яті, як відомо, багато не буває. І смартфон Meizu MX6 пропонує покупцеві всього 32 гігабайти вбудованої пам'яті, в той час, як Айфон може бути придбаний з 32, 128 і 256 гігабайтами. Ні китаєць, ні американець не мають слотів для зовнішніх карт пам'яті.

Камери

Тут важко виявити однозначного переможця, адже і той, і інший апарати несуть в корпусі 12-мегапіксельні камери. Втім, у Meizu MX6 самі пікселі більше розміром, а це дозволяє впевнено знімати при дуже поганому освітленні. Зате Айфон пропонує дуже потужну апертуру - 1.8, що також позитивно позначається на можливості зйомки при малому світі.

Батарея

Перемогу однозначно здобуває китайське пристрій, який має батарею ємністю 3060 мА / год, а Айфон - 1960 мА / ч.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора