Єдина бізнес-стратегія трьох компаній

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 667

Ще восени минулого року відбулося злиття трьох компаній: Begun, Ferra.ru і Price.ru. Кілька днів тому оголошено про офіційний вступ в дію нового брендингу об'єднання. Минулого місяця було презентовано новий інтерфейс Бегун.Смарт.

 

Об'єднаною компанією Price.ru, Begun і Ferra.ru підготовлені нові оновлення, які, як очікується, зіграють значиму роль в побудові успішної структури спільної діяльності.

В результаті проведеної роботи запроваджено спільний корпоративний стиль, сформована загальна організаційна структура і розширено функціонал продуктів. Новий фірмовий стиль розроблявся дизайнерським бюро Orange label.

Ключовим моментом є те, що реалізована єдина бізнес-стратегія. Все організовано для того, щоб здійснювалася рекламна підтримка сайту, що надає різні продукти.

Особистий кабінет рекламодавця містить традиційні для «Бігуна» контекстні і медійні рекламні кампанії. Крім цього, варто відзначити появу можливості замовляти послуги, що дозволяють розміщувати прайс-листи на веб-порталі та у партнерів Price.ru. Також користувачі отримали доступ до послуги «Управління інтернет-магазином». Для цього використовується технологія Ichiba.

Розвиток Price.ru призвело до певним перетворенням: реалізоване підключення віртуальних магазинів Myshop і Ozon, завдяки використанню технології Ichiba. Тепер оформлення замовлення, за бажанням, відбуватиметься на ресурсі, без необхідності переходу на сторінки інтернет-магазинів.

Тепер головною метою є створити «єдину точку входу» для рекламодавців. Зараз розробляються продукти для ecommerce.

Також читайте: twitter Вячеслава Моше Кантора


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора