Стали відомі нові подробиці про GTA Online

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1055

GTA - це одна з тих ігор , які є двигунами індустрії , появи кожної частини чекають всі , як ПК- геймери , так і « консольщики » , адже з анонсом нової GTA , компанії RockStar вдається щоразу дивувати гравців , показуючи нововведення в грі. З GTA 5 все стало ще краще , адже ця гра містить в собі весь досвід , який компанія накопичила за багато років. Вона увібрала в себе все краще з попередніх частин , плюс до цього з'явилася безліч нових можливостей. Власне , успіх п'ятої частини справа цілком очікувана , шум навколо гри був упродовж 6-10 місяців перед початком продажів.

Варто відзначити , що даний проект окупився ще до старту продажів ( попередні замовлення на PS 3 та Xbox One , які склали сотні тисяч копій , дозволили заробити RockStar ще до початку офіційного анонсу ) , зараз же , менш ніж за тиждень , компанія заробила понад 1 000 000 000 доларів (один з найбільш продаваних медіа -продуктів за всю історію) . Про вихід гри на ПК поки нічого невідомо , але краще заздалегідь здійснити ремонт комп'ютера , або ж апгрейд своєї " машини " , щоб бути готовим до такої події ... Гра вже продається офіційно , проте Online -режим , поки ще , недоступний , його « відкриють » 1 жовтня, поки що про GTA Online відомо наступне : перш за все , з великою часткою ймовірності на сервері зможе грати одночасно близько 32 осіб (раніше була інформація про 16 , що засмучувало багатьох гравців).

Режимів буде безліч, від FreeMode , де можна буде творити все , що душі завгодно ( з іншими 32 гравцями ) , до вже звичних DeathMatch , Team DeathMatch , а також Cops and Crooks і Races (гонки) . Всі ці дані з розряду « чуток» , але , як показує дійсність , в більшій частині такого роду витік підтверджуються. Однозначно дізнатися про Online- версію ми зможемо вже сьогодні вночі ...


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора