Electronic Arts анонсувала шутер Battlefield 4, створений на движку Frostbite 3

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1373

Видавництво Electronic Arts представило свій новий тактичний шутер Battlefield 4 на Game Developers Conference 2013. Причому розробники показали не тільки хвилинний трейлер - відвідувачі конференції побачили значне відео Fishing in Baku довжиною 17 хвилин. Ролик вийшов дуже вражаючим - Battlefield 4 виглядає дуже ефектно.

Зрозуміло, місцями творці гри пожертвували реалістичністю, але шанувальники серії явно не будуть розчаровані. Тим, кому сподобалися поїздки на техніці в Battlefield 3, розробники приготували масу приємних сюрпризів. Як підкреслив Патрік Содерлунд, що представляє ЕА, Battlefield 4 була представлена ​​одночасно в Стокгольмі і Сан-Франциско. «Для такого раннього етапу розробки гра досить серйозно налагоджена. Це стало можливим завдяки прагненню розробників з DICE розвивати і просувати серіал. Перша демонстрація - це тільки початок, користувачів чекає значно більше! »- Зазначив Содерлунд.

Графічне наповнення, безумовно, стало більш досконалим, особливо якщо порівнювати з попереднім проектом. Особливу увагу варто звернути на деталізовані текстури і збільшену дальність промальовування. Движок Frostbite 3 робить гру схожою на справжній голлівудський блокбастер, причому подібне порівняння явно до душі творцям проектам. Зрозуміло, презентували гру на серйозному ігровому ПК, тому варто очікувати, що версії для ігрових консолей будуть не такими досконалим у графічному відношенні. Що стосується ігрового процесу, розробники з DICE обіцяють змінити концепцію лінійного проходження ігрових місій в синглі. Геймерам обіцяють істотно різноманітити ігровий процес.

Очікується, що гра з'явиться на прилавках вже восени поточного року. Повідомляється, що проект вийде для Xbox 360, PlayStation 3 і ПК. Покупець, який оформив передзамовлення, зможе отримати преміальний пакет Premium. У Origin також пропонується версія BF4 Digital Deluxe, яка, крім самої гри містить якийсь бонус. Відомо, що видавництво запропонує покупцям цієї версії доступ до раннього бета-тесту. Також можливість раніше інших випробувати Battlefield 4 отримають володарі Battlefield 3: Premium, а також покупці Medal of Honor: Warfighter Digital Deluxe Edition і Limited Edition.

Друзі сайту: в чоловічому журналі ТЕЛОХРАНИТЕЛЬ ви зможете знайти багато цікавої інформації про зброю, спорядження та професію охоронця.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора