Захист від порушень в AdSense

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1059

Команда Google AdSense прагне допомогти учасникам проекту і продовжує розвивати його, вкладаючи в нього величезні інвестиції і доповнюючи всілякими поліпшеннями.

На цей раз нововведення стосувалися складних алгоритмів і відгуків користувачів. Компанія націлена на те, щоб позбавити рекламодавців від оплати за штучно створені кліки. «При стабільній роботі рекламодавці довіряють нам і продовжують інвестувати гроші, тим самим забезпечуючи учасників AdSense доходом і величезним числом користувачів, що люблять безкоштовний контент» - повідомляється в блозі. Бувають випадки, коли акаунти учасників тимчасово блокуються або видаляються як недійсні, і таке може статися навіть з довіреними видавцями.

Тепер компанія буде приділяти кожному з видавців більше уваги, розглядаючи окремо кожного користувача системи і підтримуючи з ними зворотний зв'язок. Якщо користувач є довіреною, система буде заморожувати аккаунт, а не закривати його. Таким чином, у видавців буде можливість подати апеляцію і вирішити конфлікт в найкоротші терміни. Крім того, при будь-яких порушеннях, видавець отримає повідомлення по електронній пошті.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора