Працевлаштування в Польщі: запитання та відповіді

  • Переглядів: 398

У чому причина такої популярності роботи в Європі? Чому так багато українців залишає свої домівки аби їхати працювати за кордон? Основна причина – висока зарплата, яка в кілька разів перевищує зарплату цих людей в Україні.

Чи важко працевлаштуватись за кордоном? Все може бути просто, якщо звернутись до посередників, у яких є ліцензія. Для прикладу, якщо вам знадобилася інформація про роботу в Кракові https://visa-pro.com.ua/misto/krakiv, то найкраще – звернутися до професійного кадрового агентства, де вам підберуть найкращу вакансію з хорошою зарплатнею.

Якщо ж ви роздумуєте, чи варто шукати вакансію через Інтернет, то відмовтеся від цієї ідеї, адже можете натрапити на шахраїв та в результаті не отримати нічого. Саме з питання офіційного працевлаштування в Польщі ми й почнемо, адже воно найбільш актуальне для українців.

Як влаштуватись легально і чи потрібно для цього віза?

Найбільш простий та дієвий спосіб – це звернутися до кадрового агентства. Але лише до того, яке має ліцензію на таку діяльність. Зазвичай інформація про наявність ліцензії є на сайті агентства або ж її можна попросити прийшовши до агентства самостійно.

У чому полягає сама суть процедури працевлаштування? Наприклад, вас цікавить робота в Кракові у сфері обслуговування. Ви приходите до кадрової агенції, розказуєте про свої побажання. Вам підшуковують відповідну вакансію на роботу в Польщі. Далі у разі потреби ви проходите співбесіду, вони проводяться вкрай рідко. Потім ви отримуєте запрошення від роботодавця, на основі якого відкривається робоча віза в Польщу https://visa-pro.com.ua/robocha-viza-v-polshhu-ta-shengen. Ви можете дізнатись більше нюансів у спеціалістів цієї кадрової агенції.

Подальші дії – відкриття візи та підписання контракту, а далі – виїзд за кордон. Без візи влаштуватись на працю в Польщі легально ви не зможете: майте це на увазі.

Чому вигідніше працювати по контракту?

У вас буде на руках документ з чітко вказаним місцем вашого працевлаштування, з усіма контактними даними. У цьому документі прописуються й обов’язки роботодавця, тому його варто підписати. Але перед підписанням обов’язково ознайомтесь з усіма пунктами, які там прописані. Ви завжди можете звернутись за допомогою у цьому питанні до співробітників кадрової агенції. Звичайно, варто подбати і про відкриття робочої візи в Польщу, і про контракт, якщо для вас важлива ваша безпека.

Які вакансії зараз пропонують жінкам та чоловікам?

Зараз без проблем можна знайти хорошу роботу в Кракові, Любліні, Варшаві або іншому місті. Нагадуємо про необхідність мати робочу візу в Польщу. Жінки можуть влаштуватися швачками, прибиральницями, доглядальницями, покоївками, офіціантками, складальницями тощо. Чоловіки – вантажниками, електриками, будівельниками, водіями, сортувальниками, різноробочими та ін. На літній період можна влаштуватись збирати врожай у сільському господарстві.

Чи беруть на роботу без знання мови?

Так, беруть. У процесі вашої роботи в ЄС ви все одно вивчите кілька фраз, або й взагалі опануєте мову. Звичайно, більше перспектив є у людей, які знають польську мову, а ще великий плюс, якщо ви знаєте англійську. Тоді можна влаштуватись у сферу обслуговування та заробляти більше. Знаючи мову, можна влаштуватися за своїм фахом навіть на керуючу посаду, якщо у вас є досвід.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора