Зміни у показі оголошень

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 863

Внесення відразу двох змін планує Яндекс. Директ в правилах відображення оголошень, які підвищують результативність рекламної кампанії і одночасно захищають користувачів Пошуку Яндекс від потреби дивитися оголошення, що не мають відношення до введеного запиту.

 Перша зміна - поблажливість до ключових слів з малими значеннями CTR: якщо сьогодні Яндекс такі слова автоматично прибирає з показу, то за останніми правилами це рішення залежатиме від рекламодавця, якого в письмовому вигляді своєчасно попереджатимуть про зменшення кликабельности якогось словосполучення.

При цьому рекламодавцеві потрібно знати, що ключові слова з низьким CTR збільшують ціну кампанії, а тому розумніше вчасно їх видозмінювати або уточнювати.

Щоб звільнити користувачів від просматривания оголошень, що не відповідають введеному запиту, в правилах відображення оголошень буде здійснена ще одна фішка: ключові словосполучення, за оцінкою системи як не підходять до тексту оголошення, будуть відображатися за ціною вище за клік. Це спонукає рекламодавців вірніше підбирати ключові слова.

Можливо вас зацікавить Гео-социальная сеть Карта Мира рукоделия, в якій ви зможете знайти безліч цікавої інформації!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора