Тепловий насос для опалення будинку: переваги і принцип роботи

  • Переглядів: 202


Ринок теплових насосів щорічно зростає приблизно на 20%. Сплеск популярності теплових насосів пов'язаний зі зміною клімату, кращою ізоляцією будівель і зростаючою ціновою конкурентоспроможністю теплових насосів, доступних на ринку.

Дізнайтеся, яка система опалення підійде саме вам. Коли справа доходить до опалення будинку, у вас є вибір. Ви можете придбати енергоефективну систему або підійти до питання по-іншому. Повітряні теплові насоси заслужено вважаються найкращими системами. Ви можете вибрати повітряний тепловий насос для опалення будинку без газу, монтаж та інші роботи включені.

Особливості дії


Це опалювальний механізм, який використовує теплову енергію, величезну кількість якої знаходиться в природних шарах ґрунту, повітря і води. Тепло, яке береться з джерела цієї енергії з більш низькою температурою, передається електрикою теплішого джерела тепла. Таким чином, завдання теплового насоса полягає в тому, щоб витягувати тепло з одного місця, а потім передавати його в інше. Часто можна зустріти твердження, що тепловий насос повітря-повітря не генерує, а тільки передає (перекачує) тепло з навколишнього середовища в певне місце.

Сильні сторони техніки:

  1. Дані пристрої значно підвищують енергоефективність будинку.
  2. Теплові насоси забезпечують фінансову віддачу житловим асоціаціям за рахунок використання поновлюваного тепла в домашніх умовах.
  3. Мають низькі експлуатаційні витрати.
  4. Мають довгим терміном служби (до 20 років).
  5. Для них подача палива не потрібно (ви можете обігрівати не газифіковані будинки).
  6. Теплові насоси скорочують викиди вуглецю в будинках.
  7. Не потрібен дозвіл на монтаж.

Вам не потрібно транспортувати і зберігати паливо, а також використовувати газові котли. Більшість повітряних насосів можна використовувати влітку для охолодження приміщень. Ви не будете залежати від цін на паливо, його якості і безперебійності поставок від виробників.

Важливою перевагою теплових насосів є їх нульовий викид. Під час роботи пристрою не утворюються пари, тому ми не забруднюємо навколишнє середовище. Вибираючи цю техніку, ми обмежуємо видобуток викопного палива і попит на нього, тим самим робимо свій внесок у боротьбу з проблемою низьких викидів і смогу.

Більш високі інвестиційні витрати компенсуються низькими витратами на поточну експлуатацію. Якщо ми додатково інвестуємо в фотоелектричні установку, може виявитися, що витрати на опалення перестануть бути значною проблемою для сімейного бюджету.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора