Монтаж огорожі під ключ - чому це вигідно?

  • Переглядів: 481

Останнім часом все частіше і частіше можна зустріти пропозиції, згідно з якими здійснюється монтаж огорожі під ключ. Втім, поняття «під ключ» стосується будь-якої сфери товарів і послуг. Що це - нагальна потреба або модне віяння? Дійсно хороша річ або марна трата коштів? Постараємося з'ясувати це, а також познайомимося з поняттям «під ключ» в цілому, так як, напевно, є замовники, які не уявляють, що мається на увазі.

Монтаж паркану (як і будь-якої іншої конструкції) - поняття відносно нове. Більш того, жоден з нормативно-правових актів не містить чіткого визначення даного явища. Швидше за все, мова йде про довільно давно виниклий термін, який використовується неформально. Саме тому в договорі з підрядником ви навряд чи побачите рядок «під ключ». Найімовірніше знайти повний перелік дій, які передбачають розшифровку даної послуги. Монтаж паркану від www.zabory.kiev.ua - це, свого роду, комплексний підхід до створення загороджувальної конструкції. Власне, саме в цьому і полягає суть подібного явища - замовник лише в незначній мірі бере участь в реалізації будівельної кампанії, що істотно підвищує його комфорт і зручність. Підрядник бере на себе максимальний обсяг дій, а за це, зрозуміло, слід платити.

Монтаж огорожі - відмінний приклад того, де можна розглянути сутність даного поняття. У цьому випадку мова йде про цілу низку операцій найрізноманітнішого плану, кінцевою метою яких є готове огородження, яке відповідає всім індивідуальним вимогам замовника. Монтаж паркану під ключ може включати себе проведення замірів, комплекс робіт з металом і іншими матеріалами, підготовку стовпів, зведення безпосередньо загороджувальних конструкцій, встановлення паркану і здача роботи замовнику.

Таким чином, замовивши монтаж огорожі під ключ, клієнт звільняється від ряду операцій, які багатьом можуть здатися не найприємнішими. Це пошук і покупка сировини, наймання зварника, взаємодія з бригадою будівельників, оплата транспортування і т.д. Всі ці операції бере на себе підрядник - подібне є одним з основних переваг співпраці за принципом «під ключ».


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора