Як вибрати нержавіючі труби?

  • Переглядів: 672

Подальше застосування тієї чи іншої труби визначається методами її виробництва і технологією зварювання. У промисловому середовищі найпопулярнішими є електродугове зварювання (TIG) і високочастотне зварювання (HF). У більшості випадків найслабшим місцем елемента або конструкції є її шов, тому від міцності шва залежить, наскільки надійною буде та чи інша труба. Так, наприклад, вироби, твір із застосуванням високочастотного зварювання, заборонено використовувати в трубопроводах і роботах з великим тиском. Труби нержавіючі КТ-сталь можна знайти в обох варіантах зварювання.

Сварка в виробництві нержавіючих труб

При електродуги методі зварювання у труби буде рівний, щільний, однорідний і міцний шов. Цей шов не буде поступатися в надійності самому матеріалу елемента. Труби від http://p-promsteel.ru/catalog/truby-nerzhaveyushchie/ зварені саме за таким методом використовуються в технологічних трубопроводах, трубопроводах з тиском вище 0.5 бар, а також при створенні довговічних конструкцій і конструкцій, від яких потрібна підвищена міцність.

При використанні високочастотного зварювання коефіцієнт міцності шва буде дорівнювати 80% від міцності матеріалу, тому їх використання сильно обмежена. Так, наприклад, труби, на яких була використана високочастотне зварювання, не використовуються в:

  • Промислових і технічних трубопроводах,
  • Термоустановках,
  • Конструкціях, требющиеся підвищеної міцності.

Фактично, використання таких труб обмежується декоративними або тимчасовими конструкціями, конструкціями, від яких не потрібно великої міцності.

Сплави аустенітні можна охарактеризувати прекрасним опором до окислення, корозії, хімічних впливів завдяки великій відсотку хрому і нікелю, що міститься в таких сплавах. Сплави ферритні мають значно знижений відсоток що міститься в них вуглецю, тому такі стали використовуються в окислювальних середовищах. Для того, щоб правильно підібрати трубу, слід ознайомитися і детально досліджувати характеристики відповідних марок сталі. Це дозволить не тільки ефективно використовувати труби, але і заощадити, знайти кращий варіант або збільшити надійність майбутньої конструкції.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора