Google заробив на рекламі більше друкованих ЗМІ

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1441

Результати дослідження, проведеного німецьким виданням Statista, говорять про те, що доходи від реклами за перше півріччя поточного року, отримані інтернет-компанією Google, перевищили рекламні прибутки американських друкованих видань. За два перші квартали пошукова компанія отримала від демонстрації реклами 20.8 млрд. доларів, тобто на 10 млрд. більше газетних видань США і на 1.6 млрд. доларів більше, ніж журнальні видання.

Втім, аудиторія газет і журналів, як правило, обмежена жителями США, тоді як аудиторія Google - користувачі інтернету з усіх куточків планети. Згідно порівняльної таблиці, опублікованої в Statista, ще 8 років тому журнали США отримували від реклами 70 млрд. доларів на рік, а газетні видання - 47 млрд. доларів. Різке падіння прибутків від реклами в друкованих ЗМІ було зафіксовано 3 роки тому, а в 2010 році доходи найбільшого в світі пошуковика виявилися більшими, ніж у газет. У минулому році Google впритул підійшов до рівня доходів, одержуваних американськими журналами.

Як стверджують експерти eMarketer, в нинішньому році обсяг мережевого рекламного ринку продовжить зростання, тоді як обсяг рекламного сегмента в традиційних ЗМІ і далі буде падати. У минулому році, повідомляє eMarketer, продажі реклами в інтернет-виданнях продемонстрували 8-відсоткове зростання.

Друзі сайту: вам може знадобитися якісна семестровая работа за низькими цінами та з гарантією виконання!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора