Тім Кук натякнув про нові девайси Apple

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1271

Нещодавно проходила конференція , де глава компанії Apple , який зараз виконує обов'язки Стіва Джобса - Тім Кук , відповідав на питання журналістів і звичайних користувачів Apple. Було порушено багато моментів, що стосуються як поточного стану речей (начебто iOS 7 , iPhone 5S і т.д.) , а також « майбутніх » смартфонів. Насамперед Тім Кук повідав про те , що iPhone 5C , які багато ганять за дорогу вартість , спочатку не замислювався як « бюджетне рішення » - це було розтиражовано різними IT -виданнями та журналістами задовго до офіційного анонсу.

Насправді iPhone 5C - це « середня » рішення , топовим є , природно , 5S , а от самим « нижнім » - iPhone 4S , який до цих пір можна купити в офіційних точках продажу.

Також були інші цікаві моменти - Кук повідав , що наступного року нас чекає не просто оновлення поточних пристроїв , як це було в попередні роки , а нові категорії товарів , у зв'язку з безліччю «витоків » можна зробити висновок про те , що Тім говорив про «розумні годинники » , релізу яких всі так сильно чекали на останній презентації .

Друзі сайту: ви можете купити найкращі та найякісніші шторки для ванной за цілком доступною ціною!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора