Студія Zombies представила перший трейлер Daylight

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1513

На недавно минулій виставці PAX East 2013 була представлена ​​унікальна гра на раніше не використаному движку Unreal Engine 4. Відома студія Zombies, в особі Джареда Герітцена, продемонструвала глядачам трейлер гри Daylight, яка є так званим психологічним трилером. Розробники повідомили, що це буде не зовсім стандартна гра, а скоріше віртуальна реальність на основі втечі з психіатричної лікарні, де виявилася головна героїня.

Цей будинок буде наповнений примарами і різними незрозумілими дивацтвами. Особливістю гри є те, що в її початку не буде ніяких пояснень і передісторії. Гравці самі повинні будуть у всьому розібратися, відповісти на всі питання, починаючи з того, хто є головний персонаж і як він опинився у тому загадковому місці і, природно, як вибратися з цього будинку. У цій грі не буде ніякої зброї, у розпорядженні персонажа тільки телефон.

Єдиним способом вибратися з будинку з привидами, за рішенням творців, буде тільки втеча. Словом, для любителів хорроров питання про дату релізу є досить важливим, адже наразі на ринку якісних хорорів можна перелічити на пальцях.. Відзначимо, що жанр давно відчуває нестачу якісних проектів AAA-класу, і творці Daylight планують заповнити цей недолік. Сподіваємося, що це їм вдастся і вони випустять справді цікавий проект, який приверне увагу багатьох людей з усього світу.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити різноманітні страны мира і ви можете знайти багато цікавої інформації про різні країни.

Нижче ви можете переглянути вищезгаданий трейлер:


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора